• Зробити стартовою
  • Додати у вибране
  • Написати нам
Новини    Оголошення    Бізнес-довідник    Робота    Про нас    Контакти    Карта сайту   
 
Термосервіс
Рахміл - кільця для криниць та каналізацій, шлакоблоки
Останні новини
  Житлово-комунальне господарство
  Самоврядування
  Суспільство
  Економіка і фінанси
  Політика
  Наука і освіта
  Культура і духовність
  Здоров'я і екологія
  Туризм та відпочинок
  Спорт
  Кримінал
  НП, сенсації
  Податкова, фонди, КРУ
  Плітки
Карта Івано-Франківська
 
АЕ Системс - альтернативні джерела енергії
Журнал Краса і здоровя
 

Україну відвідав великий вчений – Антоніо Менегетті

Україну відвідав великий вчений – Антоніо МенегеттіІм’я цього італійця ставлять в один ряд з Аристотелем, Коперніком та Фрейдом. Його найвідоміше досягнення - відкриття науки онтопсихології. Майже сорок років вона застосовується в усіх сферах людського знання і допомагає досягати успіху вченим, підприємцям, політикам.
  Центри з вивчення онтопсихології є у Росії, Італії, Бразилії і Китаї. В Україні ж Антоніо Менегетті прочитав лекцію і поділився своїми думками щодо майбутнього нашої держави. Українська наука отримала нову точку відліку. Сюди, до дніпропетровського університету економіки та права приїхав Антоніо Менегетті. Він поспілкувався з ректором та студентами і прочитав лекцію. Вчений зі світовим ім’ям, філософ, засновник науки онтопсихологія, митець - він у захваті від побаченого. Антоніо Менегетті здобув блискучу освіту. Щодня, впродовж 10 років, він проводив психологічні консультації. Пацієнти Менегетті одужували від тяжких захворювань.
  Вчений з’ясував: і помилка, і успіх людини приховані саме у її психіці. Онтопсихологія є останньої сходинкою у розвитку психології. До України професор Антоніо Менегетті приїхав на запрошення ректора Дніпропетровського університету економіки та права. Менегетті радіє, що завітав на славетну українську землю. За словами професора, нині Україна завмерла і чекає. Менегетті радить Україні усвідомити: велике майбутнє держави лежить всередині неї. І запевнив: за 2-3 роки Україна почне розпускатися, наче квітка. Антоніо Менегетті, профессор: «Європі не цікава Україна, яка поєднана зі Сполученими Штатами Америки. Це була б ще одна проблемна держава, на кшталт Польші чи країн Балтії. Якщо Україна залишиться незалежною принаймні певний час і зможе створити політику, яка ґрунтується на довірі свого народу, а ще дотримуватися бізнесових інтересів з Росією, така Україна буде цікавою Європі. » Найперше враження Менегетті – молоді українці.
  Професор переконаний: такої здорової і красивої молоді немає ніде у світі. Саме для студентів та викладачів університету він прочитав лекцію «Ідентичність. Соціум. Дія». Професор каже: аби стати лідером, потрібні час, здібності і внутрішня дисципліна. А ще – постійне навчання, адже знання – це неймовірне задоволення. Антоніо Менегетті, профессор: «Онтопсихологія не є масовою наукою, вона потребує величезної кількості можливостей, здібностей, аналізу. Вона для тих, хто вміє ставати самими собою, а згодом бути хорошими операторами для усіх інших людей у будь-якій галузі.» Доктор чотирьох наук, Антоніо Менегетті пише вірші латиною і керує трьома міжнародними фондами. Унікальний музика, успішний художник, стиліст високої моди. Його книжки читають в усьому світі, нещодавно їх перекладено і українською. За 40 років існування онтопсихології центри з вивчення цієї науки відкрито у Росії, Бразилії, Китаї. Святослав Олійник, народний депутат України: «Ми бачимо це як результат того, що саме в цих країнах є та наука, яка повертає людину до себе, яка дає відповіді на питання, як людина може діяти продуктивно, прогресивно і давати результат суспільству.»
  У супроводі «Многая літа» Антоніо Менегетті вручили звання почесного доктора Дніпропетровського університету економіки і права. Борис Холод, ректор Дніпропетровського університету економіки і права: «Кожна країна намагається отримати від Антоніо Менегетті хоч розмову, хоч якийсь ресурс для зустрічі! Це для нас велика подія, що Антоніо Менегетті дав згоду вперше в Україні виступити в Дніпропетровському університеті економіки і права.» Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь. Зовсім скоро на базі дніпропетровського вишу буде відкрито спеціальний центр з вивчення онтопсихології в Україні. /
 
  /Дарка Оліфер. Деніс Синегін, «Факти», ICTV.

20/10/2009 Здоров'я і екологія Україна

 
 
Погода в Івано-Франківську
Басейни
Конкурси:
Увага! Переможці фотоконкурсу «Посміхнись!»!
Увага! Переможці фотоконкурсу «Сонячний зайчик»!
Магазин Екватор
Новини Івано-Франківська:
• Як і де отримати житлову субсидію
• Страшне слово «вакцина»
• "Ведмедик-Розумник" у кожен садочок (фото)
• Влада Франківська стурбована бомжами і попрошайками
• СБУ затримала співучасника вбивства
• В Івано-Франківську судитимуть крадіїв труб з каналізації
• Коли почнеться опалювальний сезон
Каміни на Сагайдачного
Новини Прикарпаття:
• На Прикарпатті відновлюватимуть кооперацію у селах
• Медогляд дітей на Прикарпатті відбуватиметься в медустановах
• Прикарпаттяобленерго втілює проекти реконструкції електромереж
• На Прикарпатті екологічна катастрофа - в землю потрапив мазут
• Прикарпаття чекає міжнародних ревізорів
• Яка вода на Прикарпатті?
• Західній Україні загрожує підтоплення
Новини України:
• Юна зірка "садо-мазо" переїхала жити до гуртожитку в Москві
• На перше вересня до навчальних закладів повертаються не лише школярі
• 65 років тому закінчилася Друга світова війна
• Уряд відкриває сезон полювання
• Боярська оголилася заради Меладзе
• Епідемія грипу почнеться в Україні за два тижні
• Журналісти розкопали шкільні журнали Януковича
Новини світу:
• Починається відбір до Євро-2012
• Кількість безробітних у світі сягнула історичного максимуму
• Детективна драма у передмісті Вашингтона
• Західні ЗМІ: Російська мафія захопила Європу
• Список найприбутковіших акторів Голлівуду
• Знайшли нові докази існування цивілізації, що передувала інкам
• У Путіна немає мобілки
візитниця
Архів наших новин
 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН».
Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (www.saloninfo.com.ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.