РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Веломаршрути, оглядові майданчики та зони релаксу – у Вовчинцях створять цілий амфітеатр

Проєкт насправді глобальний, тож його розділили на три частини. Перша – лісова рекреаційна зона для дітей і велосипедистів. Друга – оглядові майданчики. Третя – маркування веломаршруту.

У проєкті, хвалиться Ірина Чолій, намагались креативити на кожному кроці, робити щось унікальне для Франківська, але водночас цікаве. Одним із найважливіших пунктів є облаштування ландшафту.

Така ж історія з оглядовими майданчиками. Наприклад, локація перша. Тут вже є лавочки зі спинками для посиденьок. Поруч – стаціонарний бінокль і фотозона з написом Ivano-Frankivsk. Це місце більше розраховане для відпочинку та насолоди від краєвиду.

На другій оглядовій локації, окрім лавочок, є й столики. Вони розміщені на спеціальних терасах. Там же – гойдалка.

Також проводили опитування серед людей, які часто бувають у цій місцевості. Здивувалися, що багато хто пропонував навіть бізнес-ідеї. Але це все з часом.

До стратегічного плану проєкту входять і велосипедисти. Адже багато людей катаються сім’ями для власного задоволення. А ще є спортсмени, що займаються там уже професійно. Це може створювати певні труднощі. Але, за словами Уляни Сидор, такі ж проблеми є і в партнерів проєкту, тому всі нюанси підігнали під одну планку – спробували догодити всім.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 Локдаун під ялинку: що буде, якщо закрити українців дома на свята
 Більше 16 тисяч хворих за добу: в Україні зростає захворюваність на коронавірус
 Служба безпеки України нарешті «накрила» B2В Jewelry
 Укрзалізниця відновила рух ще одного поїзда з Івано-Франківська до Києва
 В МАУ скасували рейси за 10 напрямками до кінця серпня
 Які області України наразі не готові послабити карантин: список
 З 1 червня Укрзалізниця відновлює роботу! Квитки вже в продажу!
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.