РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Школи одягають маски. Усі деталі про новий навчальний рік у Франківську

У департаменті вже є рекомендації. Отож, навчання розпочнеться 1 вересня і триватиме до 31 травня – тут нічого не змінилося. Будуть два семестри, між ними зимові канікули, що триватимуть три тижні. Останній день першого семестру – 31 грудня. А змінилося одне – є масковий режим.

Уроки з вересня будуть тривати по 30 хвилин. Між ними – лише дві перерви по 15 хвилин. Персонал контролюватиме кількість дітей на коридорах і в їдальні. До речі, з їдальнями, за словами Микули, до кінця досі не вирішили.

Після дезінфекції, о 13:40, приходить друга зміна дітей. Вони навчатимуться орієнтовно до 18:20-18:40. Такі уроки, як фізкультура, музичне та образотворче мистецтво планують проводити на свіжому повітрі. Окрім того, за партами учні будуть сидіти по одному. А щоб вирішити проблему з кількістю місць, усі класи також розділили на групи.

За її словами, дистанційна форма можлива лише за умови посилення карантину. До цього в березні ніхто готовий не був, тож як у батьків з дітьми, так і у вчителів були складнощі не лише з виконанням зав­дань. У міністерстві освіти та науки обіцяли створити єдину платформу, де учні від першого до 11 класу могли б отримувати й виконувати різні завдання. Але поки що не зробили.

На підготовку до нового навчального року з міського бюджету виділили 932 тис грн. На ці гроші мають закупити засоби дез­інфекції, термометри, фізрозчини. Але то кошти тільки на один місяць навчання. Далі їх виділятимуть ситуативно, спираючись на потреби тієї чи іншої школи.

 

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 Локдаун під ялинку: що буде, якщо закрити українців дома на свята
 Більше 16 тисяч хворих за добу: в Україні зростає захворюваність на коронавірус
 Служба безпеки України нарешті «накрила» B2В Jewelry
 Укрзалізниця відновила рух ще одного поїзда з Івано-Франківська до Києва
 В МАУ скасували рейси за 10 напрямками до кінця серпня
 Які області України наразі не готові послабити карантин: список
 З 1 червня Укрзалізниця відновлює роботу! Квитки вже в продажу!
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.