РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Stand Up ім. Андрюхи Смика. Відкритий мікрофон #10 у місті Івано-Франківськ
Дата події: 28 березня 2020
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Вартість: 50 грн
 
 
Це подія не на 200 людей, тому згідно з постановою кабміну, карантин на неї не розповсюджується. Але ми стежимо за ситуацією, в разі чого — перенесемо. Якщо у вас симптоми хвороби чи ви контактували з такими людьми — не будьте довбойобіками, сидіть вдома. А тепер до справи.

Це останній опенмайк перед перервою на невизначений час, далі буде серія закритих, де усі охочі виступити не зможуть. Тож, це ваш шанс спробувати себе в ролі стендап-коміка до того, як повернуться відкриті мікрофони.
Якщо ти маєш хороше почуття смішного — приходи перевіряти свій авторський(!) матеріал. За плагіат, анекдоти і мемчики нещадно шмагаєм батогами. Ніякої цензури, табу і заборонених тем.

Вхід для публіки: 50 грн. Ще з собою треба мати бажання посміятись, послухати забавні історії чи думки. Інколи похіхікати з невдалих виступів. Ювілейний опенмайк від РН буде благодійним, гроші з входу ми передамо Андрюсі, який бореться з раком.
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 Червона зона: як тепер живе та протестує Прикарпаття
 У Франківську перекриють декілька вулиць через змагання (КАРТА)
 Веломаршрути, оглядові майданчики та зони релаксу – у Вовчинцях створять цілий амфітеатр
 Школи одягають маски. Усі деталі про новий навчальний рік у Франківську
 З 1 червня запрацюють дитячі садочки
 Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Like Star Festival" у місті Івано-Франківськ
 Stand Up ім. Андрюхи Смика. Відкритий мікрофон #10 у місті Івано-Франківськ
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.