РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Вільний стендап вечір у місті Івано-Франківськ

Приятель, як ти? Як твої справи? Які у тебе плани на життя? Хочеш прожити довше? Смійся. Сміх продовжує життя. Ти знаєш це. Я знаю це. Ми знаємо це. ⠀
Можеш включити "Приколи 2019 смотреть онлайн без реєстрації", можеш піти на сімейне свято і послухати анекдоти дядька Володі, приколи Коляна з батіної роботи, а можеш прийти і почути комедію про життєвий біль, нестандартні ситації, креативний підхід до вирішення складних і не дуже рішень. Ця комедія зветься стендапом.

Коли ж бути точним,то стендап(старовільна мова) - те,що потрібно кожній людині. ⠀
Вільний стендап - тусовка коміків-алхіміків, які знайшли еліксир безсмертя. Ми пишемо шутки з яких сміються глядачі, чим несвідомо продовжують життя. Все чесно. Хочеш вічно жити -вічно смійся.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.