РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Vremya i Steklo у місті Івано-Франківськ

Їх кліпи відразу після виходу стають вірусними і збирають мільйони переглядів на YouTube, а сумарну кількість підписників в соціальних мережах можна порівняти з населенням європейської країни. Завдяки чому проект став таким популярним? Відповідь проста: вони не йдуть трендам, а створюють їх. І музична тусовка VISLOVO - наступний крок в їх кар'єрних сходах. Які сюрпризи готують нам "Время и Стекло" дізнаємося 6 грудня в франківському “Pasage Gartenberg” ?
Причини йти на концерт "Время и Стекло" в Івано-Франківську ?
Тусовка на більше як тисячу осіб: організатори концерту event-agency «SmART.UA» і «Время і Стекло" планують не просто музичний концерт, але гучну і масштабну тусовку VISLOVO з after party в нічному клубі “PASAGE GARTENBERG”, dj Jean-Max Madlonguard .
Це енергія абсолютної свободи, яка заражає людей по всьому світу, а управляти нею під силу тільки нашому улюбленому музичному дуету. Над шоу працюватимуть режисери-постановники Наталія Лисенкова, Наталія Рівненська і Марія Григоращенка, які відомі недавнім перформансом для співачки PINK на врученні премії Brit Awards.
Найпопулярніший дует України: щоб описати популярність колективу досить перерахувати їх найпопулярніші пісні: "Час 505", "На стилі", "Навернопотомучто", "Троль" - кліпи на всі ці композиції зібрали не менш 100 мільйонів переглядів на YouTube, що в два рази більше населення України.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.