РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
У їдальні Івано-Франківської гімназії №2 відмовились від готівки


Нещодавно ще один навчальний заклад в Івано-Франківську приєднався до безготівкових розрахунків за обіди - у їдальні гімназії №2 встановили POS-термінал ПриватБанку.

Все більше навчальних закладів переходять на безготівкові розрахунки у їдальнях. Це не тільки безпечніше з погляду гігієни, але й зручніше та швидше. Більше десяти  шкіл на Прикарпатті вже встановили термінали, в яких учні розраховуються Карткою Юніора від ПриватБанку.

 

Картка Юніора - це дитяча банківська картка, яка наділена всіма властивостями “дорослої“, і прив’язана до рахунку одного з батьків. Мамі чи татові приходять сповіщення про витрати дитини або запит на поповнення, якщо коштів на покупку не вистачило. За бажанням батьки можуть встановити денний ліміт використання коштів. У період навчання картку можна використовувати у шкільних їдальнях, в яких  ПриватБанк встановлює POS-термінали. Також Картка Юніора знижує ймовірність крадіжок готівки серед школярів. До переліку таких шкіл долучилась Івано-Франківська гімназія № 2, яка впроваджує нові технології.

“Усі батьки турбуються про здоров’я своїх дітей, однією з основних умов якого є здорове і збалансоване харчування, - зауважила керівник напрямку ЮніорБанк на Прикарпатті Ольга Івасів. - Проте часто замість комплексного сніданку чи обіду у шкільній їдальні учні бігають до магазину по снеки, шоколадки чи газовані напої. І, на жаль, батьки не можуть проконтролювати, куди саме витратила дитина свої кишенькові гроші. До того ж, якщо ж дитина загубить картку, всі кошти на ній залишаються, а процес відновлення у найближчому відділенні ПриватБанку займе всього кілька хвилин”.

Крім всього, картка Юніора - це інструмент самодисципліни. Використовуючи її, діти навчаються правильно витрачати кошти, заощаджувати, накопичувати. Для того, щоб робити це грамотно, ПриватБанк безкоштовно пропонує спеціальні навчальні програми. Протягом року працює Бізнес-Школа Юніорбанку. Тут на щотижневих заняттях кращі фахівці банку та сертифіковані тренери навчать дітей і підлітків фінансової грамотності та вмінню використовувати сучасні банківські інструменти.

Зауважимо, що Картку Юніора батьки самостійно можуть миттєво отримати у будь-якому відділенні ПриватБанку з наявністю свідоцтва про народження дитини. А встановлення та обслуговування POS-терміналу у школі не потребує додаткових  витрат від батьків.


 ПриватБанк - Банк для тих, хто йде вперед!

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.