РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Придбати побутову техніку в Епіцентрі допоможе ПриватБанк
Епіцентр разом з ПриватБанком допоможуть прикарпатцям підготуватись до Новорічних/Різдвяних свят завдяки сервісу “Оплата частинами”. Відтепер придбати побутову техніку вже сьогодні, а оплатити її вартість згодом франківчани та коломияни зможуть в одній з найбільших торговельних мереж України. З листопада усі гіпермаркети “Епіцентр” підключені до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами”.

“Хто пам’ятає курс економіки зі студентських років, той знає, що, купуючи товар в кредит, Ви в першу чергу заощаджуєте, а не витрачаєте, - зазначає Роман Пасайлюк, керівник напрямку “Оплата частинами” Прикарпатського РУ ПриватБанку. - Сервіс “Оплата частинами” на сьогоднішній день працює в більше ніж 500 торгових точках Прикарпаття. А з листопада ще й в мережі гіпермаркетів “Епіцентр” та Інтернет-магазині 27.ua  - особливі умови оплати тут діють на побутову техніку”.


Процедура оформлення товару в “Оплату частинами” займає лише 30 секунд. Договором в такому випадку є чек з усіма необхідними реквізитами. Жодних документів - довідки про доходи, ІПН, паспорта і т.д. - надавати не потрібно.


Аби дізнатися про доступну суму для оформлення розстрочки, достатньо відправити SMS на номер 10060 з текстом chast або залишити заявку на сайтіchast.privatbank.ua. Ліміт також можна подивитися уПриват24, у мобільному додатку “Oплата чaстинами”. Товар клієнт отримує відразу, а оплату вносить щомісяця рівними частинами на свою кредитну картку (відділення банку відвідувати для цього необов'язково).


Аби придбати необхідну техніку, прикарпатцям необхідно бути клієнтами ПриватБанку та мати з собою банківську картку. Сервіс “Оплата частинами” доступний власникам пластикових карт “Універсальна”, “Універсальна Gold", "Platinum", "Infinite", "World Signia / Elite".


Обрати техніку з відтермінуванням до 10 платежів прикарпатці можуть в будь-якому магазині “Епіцентр” в Україні. На Івано-Франківщині магазини цієї мережі працюють за адресами:


м. Івано Франківськ, вул. Івасюка, 17

м. Коломия, вул. Карпатська, 184.

 

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.