РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Для пенсіонерів Івано-Франківщини діє акція “Тримай п’ять” від ПриватБанку

ПриватБанк пропонує пенсіонерам Прикарпаття прийняти участь в акції та отримати додаткові 5 грн. Таку можливість мають власники пенсійних карток, які досі оплачували комунальні послуги в касі ПриватБанку, перейшовши на самостійну оплату у Приват24 чи за допомогою сервісу “Регулярний платіж”. Виплата здійснюється щомісячно на картку не пізніше 10 числа наступного місяця.


“Ми прагнемо допомогти нашим бабусям і дідусям опанувати інновації, технології, які полегшують життя. Адже, сплачуючи за комуналку через Інтернет-банкінг Приват24, навіть не потрібно виходити з дому і це дуже актуально в холодну пору року. При необхідності наші працівники готові навчити, показати, як користуватись Приват24”, - розповів керівник напрямку Просування соціальних програм Прикарпатського РУ ПриватБанку Марія Човган.


Участь в акції можуть взяти власники пенсійних карток, які постійно сплачують комунальні послуги у касі банку. Для того, аби почати сплачувати комуналку самостійно, потрібно підійти до банківського працівника, який навчить здійснювати платежі через Приват24, і опісля самостійно сплачувати кошти. Акція ПриватБанку “Тримай п’ять” триватиме до 31 жовтня 2018 року. Для отримання грошової винагороди пенсіонеру необхідно звернутися до будь-якого спеціаліста у відділенні ПриватБанку, який допоможе сплатити комунальні послуги у Приват24 або підключити регулярний платіж. Оплата комунальних платежів з пенсійної картки на сайті Приват24 для пенсіонерів проводиться без стягнення комісії.Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна у будь-якому із 63 відділень ПриватБанку на Івано-Франківщини. Наразі кожен другий пенсіонер області отримує пенсію за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. На Прикарпатті близько 120 тис. пенсіонерів довірили свою пенсію ПриватБанку.

 


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.