РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Прикарпатські студенти разом з ПриватБанком розібрали професії по престижності

Днями банкіри Прикарпатського РУ ПриватБанку проводили семінар для студентів одного з найбільших Вишів Івано-Франківської області - Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу. Керівники ПриватБанку розповіли про престиж банківської професії та інноваційні програми в банку.Зі слів прес-служби ПриватБанку в Івано-Франківській області, банк тісно співпрацює з навчальними закладами. Під час семінару студенти мали можливість ознайомитись з привілеями майбутньої професії, інноваціями банку та  отримали сучасні практичні навички. ПриватБанк не перестає дивувати клієнтів новими формами планшетного обслуговування клієнтів, сучасною технікою та кваліфікованими фахівцями. Побачити на власні очі та оцінити такий формат обслуговування клієнти ПриватБанку можуть в будь-якому відділенні банку. Сучасний планшет працівника банку має всі мобільні додатки ПриватБанку, за допомогою яких клієнт має можливість отримати різноманітні послуги – від оплати комунальних послуг, оформлення карток, депозитів, страховок до купівлі залізничних квитків, квитків на літак, автобус чи в театр. А із заміною звичайних столів на круглі клієнти мають змогу безпосередньо знаходитись біля працівника банку і стежити за кожним його кроком у виконанні операції та паралельно підвищувати свою фінансову грамотність, спостерігаючи, як працюють додатки.“Минуло багато часу, коли у людей з’явилася потреба поліпшувати своє життя і вести господарство, використовуючи цифри і розрахунки, визначати свої грошові кошти – доходи і витрати, - розповідає представник банку Леся Білан. - Після закінчення ВУЗу вже колишні студенти стають перед вибором - куди йти влаштовуватись на роботу. На сьогоднішній день дуже важливо не тільки займатись улюбленою справою, яка приносить моральне та матеріальне задоволення, але й мати офіційне працевлаштування. Робота в ПриватБанку дає можливість отримати стаж роботи, оплату відпусток та лікарняних, пільги для працівників банку”.  
На сьогодні ПриватБанк є лідером з впровадження нових тенденцій в розвитку банківської системи. Інноваційна політика банку орієнтована на впровадження на усеукраїнському ринку принципово нових, провідних банківських послуг, які надають клієнтам нові та спрощені можливості управління своїми фінансами. ПриватБанк першим в Україні запропонував своїм клієнтам послуги Інтернет-банку Приват24, а у відділеннях банку - планшетне обслуговування. Для корпоративних клієнтів ПриватБанк запустив найбільший в Україні безкоштовний торговий майданчик ПриватМаркет. Мобільним додатком Приват24 користується вже кожен другий клієнт банку.


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.