РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Студенти та викладачі Івано-Франківського ВУЗу отримали практичні знання про управління персоналом в ПриватБанку

Днями в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за ініціативи завідувача кафедри «Управління та бізнес-адміністрування» Валентини Михайлівни Якубів відбувся круглий стіл на тему «Управління  персоналом», під час якого основний акцент було зроблено на оцінку персоналу. Факультет університету організував зустріч з представниками ПриватБанку, щоб спільними зусиллями відповісти на запитання студентства: Як знайти роботу? Які людські якості є приоритетними для роботодавців? Де отримати практичний досвід? У якій сфері діяльності себе реалізувати?  У ході дискусії молоді люди, викладачі, представники банку шукали шляхи подолання дисбалансу між попитом та пропозицією на ринку праці.

«Основною метою HR-напрямку в ПриватБанку є якісний підбір персоналу та підвищення ефективності праці  співробітників, - говорить керівник Напрямку «Трудові ресурси» (HR) Івано-Франківської філії Валентина Кулеба. -  У зв'язку з цим ми велику увагу приділяємо оцінці персоналу як на етапі підбору і прийому, так і під час вже самої роботи. В ПриватБанку побудована система мотивації працівників як матеріальна,  так і нематеріальна. Сьогодні персонал Івано-Франківської філії ПриватБанку - це команда висококваліфікованих фахівців, здатних оперативно вирішувати найскладніші завдання та швидко задовольнити зростаючі потреби клієнтів у банківському обслуговуванні. Але ми й надалі набираємо відповідальних, чесних, працьовитих та комунікабельних людей  в свою команду і до кадрового резерву. Присутність на таких заходах вже стала традиційною для нас, адже ми давно в рамках тісної співпраці з ВУЗами проводимо для студентів онлайн-практику, квести та інтегровані лекції за участю експертів».

«Ідея з проведенням круглого столу дуже важлива з точки зору «живого» контакту між студентами, викладачами та представниками фінансової установи, - ділиться враженнями Леся Юркевич, керівник Івано-Франківського відділення ПриватБанку №4. - Це дозволяє отримати відповіді на питання «тут і одразу», що ми і продемонстрували.  В дискусії зі студентами знайшли відповіді на такі питання, як: бажане місце роботи, як його обрати, якими якостями та навичками має володіти майбутній працівник, та кого саме власне ПриватБанк хоче бачити серед своїх співробітників».

Також Леся Юркевич поділилася з присутніми своїми підходами до різних груп працівників таз гордістю розповіла про роботу кращих спеціалістів з обслуговування клієнтів не тільки філії, але й системи ПриватБанку в цілому, які працюють під її керівництвом: Сергій Дацюк (відділення «Велес»), Василь Казан (Івано-Франківське відділення № 4), Андрій Шевчук (відділення «Каскадне»).

Нагадаємо, що в 2017 році ПриватБанк увійшов до топ-20 «Рейтингу роботодавців України» за результатами рейтингу міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна. ПриватБанк завжди керувався принципом, що перспективи та стабільність компанії безпосередньо залежать від кожного її співробітника. Соціальна відповідальність компанії, корпоративна культура, достойний рівень заробітньої плати й реальна можливість кар’єрного зростання – ось те, за чим приходять до ПриватБанку на роботу.

На сьогодні штат ПриватБанку на Прикарпатті нараховує понад 700 працівників. ПриватБанк прагне, щоб персонал був зацікавлений в досягненні високих результатів роботи, так як успіх банку залежить від кожного ефективного працівника. Студенти мають можливість пройти онлайн-практику в ПриватБанку з подальшим працевлаштуванням. Банк продовжує укладати угоди з ВУЗами, тим самим реалізуючи програму залучення молодих фахівців.ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.