РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
виставка живопису Володимира Задерея «Реальність і фантазії»

16 лютого 2018 року о 16.00год. у виставковому залі Івано-Франківської державної дитячої художньої школи(вул. Чорновола, 25, ІІ поверх) відбудеться відкриття виставки живопису Володимира Задерея «Реальність і фантазії».

 

Володимир Задерей, народився 23 червня 1961 року в с. Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської області.

Закінчив у 1987 році художньо-графічний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім. В.Стефаника.

 

Вже 12 років працює викладачем дитячої художньої школи, де викладає «живопис», «рисунок» і «скульптуру».
Працює творчо техніці олійного живопису, улюблений жанр – пейзаж.

 

«Реальність і фантазії» - це перша персональна виставка робіт Володимира Задерея. Саме фантазії та реальність – ці два протилежні і водночас нероздільні світи, і є основними сюжетами полотен художника.

 

Детальна інформація для представників ЗМІ за телефонами:

(0342)53-40-59, (099)91-64-638;

e-mail: ifartschool@ukr.net

Контактна особа – Тетяна Данилюк.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.