РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
ПриватБанк допоможе визначитись з подарунком до дня закоханих

До свята Святого Валентина ПриватБанк пропонує підготуватись заздалегідь, замовивши картку ПриватБанку з індивідуальним дизайном для своїх половинок.

   Традиційно 14 лютого закохані святкують День Святого Валентина. Зберігати свою оригінальність у виборі подарунку кожного року стає все важче. «Валентинками», солодощами, м’якими іграшками зараз важко когось здивувати. Тому до справи варто підійти з креативом. ПриватБанк пропонує романтично привітати свою другу половинку, замовивши тематичну банківську картку.

Щоб замовити таку картку, потрібно виконати декілька простих кроків на сайті ПриватБанку carddesign.privatbank.ua. Зокрема, обрати тип картки (Універсальна миттєва, Універсальна Голд чи Картка для виплат), завантажити необхідне фото чи картинку для дизайну картки. Якщо картка призначена для третьої особи - поставити позначку “Карта у подарунок”, обрати будь-яке зручне із 67 відділень ПриватБанку на Івано-Франківщині для отримання картки або ж замовити доставку кур’єром.

Випуск однієї картки з будь-яким оригінальним дизайном для закоханих коштує лише 99 грн. А для тих, хто планує цього дня освідчитися, ще підготували спеціальний дизайн, який без зайвих слів дозволить розповісти про Ваші наміри коханій людині. Крім цього, за аналогією “парні чашки, футболки для закоханих” у ПриватБанку можна замовити і парні картки з індивідуальним дизайном. Дві картки, наприклад, з написами “LO” і “VE”” чи з однаковими картинками чи світлинами будуть випущені максимально швидко після замовлення вищевказаним способом на сайті ПриватБанку.

Активувати картки з індивідуальним дизайном закохані зможуть самостійно за допомогою банкомату або ж, звернувшись до співробітників банку у будь-яке відділення ПриватБанку.

Для тих, хто з деяких причин не встигає замовити картку з індивідуальним дизайном, ПриватБанк підготував план “Б” - подарувати своїм коханим грошові листівки. Як замовити електронне привітання і гроші, можна ознайомитись на сайті ПриватБанку.

Робіть приємне своїм близьким, кохайте і будьте коханими!


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.