РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Анонс заходів закладів культури на лютий місяць

13 лютого о 19.00 год. в центрі сучасного мистецтва (вул.Марійки Підгірянки, 23) відбудеться унікальний благодійний фотопроект «Мрій!» який розпочинає свою подорож Україною. Благодійний фонд «Я Майбутнє України» презентує 44 фотографії, на яких українські зірки та діти з інвалідністю разом втілюють перед об’єктивом найзаповітніші мрії. Кожне фото – це особлива історія неймовірних дітей, які не зважаючи на складні діагнози, мріють і надихають, вчать помічати та цінувати прості речі. Ми запрошуємо усіх подивитись на світ очима дітей і мріяти всупереч усьому!

 

За додатковою інформацією звертатись до Клицюк Ірини 050 155 80 51

14 лютого о 12:00 год. відбудеться розважально- конкурсна програма до Дня святого Валентина – «Серця, що б’ються в унісон». Для студентів Відкритого Міжнародного Університету розвитку людини «Україна». Приймати участь будуть солісти МЦД та Муніципальний ансамбль саксофоністів. А також будуть цікаві конкурси для всіх присутніх, які будуть задіяні у святковій програмі.

 

За додатковою інформацією звертатись до Муравйової Лесі 050 661 51 48

 

14 лютого о 17.00 год. в приміщенні Центрального Народного дому відбудеться концерт-зустріч ветеранів війни Афганістану «Полум’я пам’яті в наших серцях», з нагоди вшанування учасників бойових дій в Афганістані. В концерті приймуть участь: вокально-інструментальний гурт «Афган», солісти Олег Удача, Микола Чабан, Саша Гордієнко, колективи та солісти Центрального Народного дому, а також вихованці хореографічної школи.
На заході відбуватиметься відбуватиметься вручення нагород ветеранам війни Афганістану та учасникам бойових дій.

 

За додатковою інформацією звертатись до Бай Галини 050 686 79 31

15 лютогоо 10.30 год. в дитячому закладі "Вулик" відбудеться концерт-розповідь для дітей "У світі музичних інструментів". На заході будуть представлені різні інструменти: Римарчук Софія ( скрипка), Дімбровський Ілля ( акордеон),Гопак Аліна ( бандура ), Шотурма Олена ( ф-но ) ,Сорочинський  Андрій ( кларнет, сопілка ). Учні школи будуть виконувати твори , а ведуча  буде розповідати про інструменти.
За додатковою інформацією звертатись до Іванки Шевчук 095 774 01 35

 

19 лютого о 15.00 год. в приміщенні Центрального Народного дому (вул. Шевченка №1) відбудеться година-спомин «Зима, що нас змінила» до відзначення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В програмі заходу– перегляд історичного фільму, зустріч з учасниками Майдану та виступ солістів Центрального Народного дому.

 

За додатковою інформацією звертатись до Бай Галини 050 686 79 31

 

 

27 лютого о 16.00 год. в Народному домі с.Микитинці відбудуться літературні читання «Я маю в серці те, що не вмирає» до відзначення річниці від дня народження української поетеси Лесі Українки.

 

За додатковою інформацію звертайтесь до Кузнецової Анни 095 189 20 44

28 лютого 15.00 год. в приміщенні Центрального Народного дому м.Івано-Франківська ( вул.Шевченка, 1) відбудеться міський конкурс читців, присвячений 204 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

До участі у конкурсі запрошуються аматори художнього слова, учнівська молодь, студенти середніх та вищих навчальних закладів.

Учасники міського конкурсу читців будуть читати твори Т.Г.Шевченка, твори сучасних українських письменників та твори за власним вибором.

 

За додатковою інформацією звертатись до Струс Маряни 097 921 73 06

 

Запрошуються на заходи всі бажаючі мешканці міста Івано-Франківська та гості міста.
Департамент культури
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.