РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк

До Всесвітнього дня заощаджень прес-служба ПриватБанку на Прикарпатті нагадує, що найбільш надійним видом зберігання коштів громадян є банківські вклади. Депозитний вклад допоможе зберегти та примножити гроші клієнтів в найбільш безпечний спосіб.

Економіка та валютний курс до гривні в державі стали більш непохитними, тому процентні ставки по депозитах стали помалу знижуватись.  Як повідомляють в банку,  кредитні програми стали більш доступними не лише для фізичних осіб, а й для усіх видів бізнесу. ПриватБанк розробив цікаві депозитні програми, серед яких кожен може знайти оптимальне рішення.

“Вкладники вже традиційно обирають державний ПриватБанк, - говорить Ярослав Крупяк, керівник напрямку “Заощадження РП” Прикарпатського РУ ПриватБанку, -  та зручні технології керування своїми депозитами в  мобільному додатку “Мої депозити” та в Інтернет-банку Приват24. Депозит можна оформити за філіжанкою кави в затишній кав'ярні чи відпочиваючи вдома на дивані після важкого робочого дня, а контроль заощаджень на депозитному рахунку можно здійснювати в реальному часі через Інтернет, просто через свій смартфон чи планшет”.

Тільки за 10 місяців 2017 року кількість клієнтів в Івано-Франківській області, які користуються зокрема віддаленими сервісами керування депозитами, збільшилась на 2 тис. вкладників. Приємно освідомлювати, що українці розуміють пряму залежність стабільності економічного ринку від депозитних вкладів на банківських рахунках громадян. До того ж, гроші, що лежать вдома "мертвим тягарем", не тільки не приносить доходу, а й знецінюється.

З початку року в банку спостерігається тенденція зростання депозитного портфелю. На сьогодні вкладники на Івано-Франківщині довірили ПриватБанку понад 190 млн грн.


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.