РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів

ПриватБанк продовжує відкривати двері школярам, які хочуть побачити роботу фінансової установи зсередини. У відділеннях банку на Івано-Франківщині постійно проводяться екскурсії для дітей, де розповідають дітлахам про банківські послуги та технології.

«Вже, навіть, у першачків є свої кишенькові гроші та у більшості - скромні заощадження, - говорить Ольга Івасів, керівник напрямку «ЮніорБанк» Прикарпатського ГРУ ПриватБанку. - Тому кожній дитині цікаво дізнатись, як фарфорове поросятко перетворити на віртуальну скарбничку, ще й змусити свої гроші «попрацювати». Ми намагаємось зробити екскурсії цікавими та корисними. Такі заходи ми проводимо безкоштовно та регулярно в усіх містах Івано-Франківської області».

ПриватБанк активно практикує проведення екскурсій, під час яких у дітей формується уявлення про банк. Працівники банку у рамках освітньої програми ЮніорБанку навчають малечу фінансовій грамотності та як користуватися власною Карткою ЮНІОРА. Учні на практиці побачили, як спілкуватись з клієнтами, бути ввічливими та усміхненими. Ознайомились з технічними засобами, що використовуються під час роботи працівниками банку, таких як пристрій для перерахунку грошей та детектор валют. Діти, потренувались у виконанні різних операцій на терміналі: замовлення квитків, поповнення рахунку мобільного телефону та інші. За допомогою Картки ЮНІОРА навчили дітей, як робити це самостійно, не виходячи з дому в Інтернет-банку Приват24.


Екскурсії користуються популярністю серед малечі, адже краще один раз побачити, ніж кілька разів почути. Зареєструватися можна на сайті ЮніорБанку або у будь-якому  відділенні ПриватБанку.ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.