РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк

На теренах Івано-Франківщини через велику кількість “заробітчан” майже кожна друга родина знайома з міжнародними переказами. Відтепер і до 15 грудня всі, хто надсилає або отримуює міжнародний переказ MoneyGram у ПриватБанку, разом із грошима зможе отримати новий сучасний планшет. Прес-служба ПриватБанку на Прикарпатті повідомляє, що єдиною умовою акції «Планшетоманія» є одержання переказу не в касі, а онлайн або через мережу самообслуговування банку.

«Мета цієї акції - допомогти клієнтам ПриватБанку навчитись користуватися цифровими банківськими послугами не виходячи з дому, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Прикарпатського РУ Ігор Гакало. – Наш банк разом з партнером  MoneyGram допоможе вам отримати або надіслати переказ у будь-яку країну світу».

Щоб виграти новенький планшет в акції від ПриватБанку та MoneyGram, надішліть або отримайте грошовий переказ MoneyGram на суму від 100 доларів США через будь-який з каналів: Інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Privat24, термінал самообслуговування або банкомат.

Довідка:

Івано-Франківська область займає 5 місце по Україні за сумою та кількістю переказів за поточний рік після Києвської, Харковської, Дніпропетровської та Запоріжської областей. Тільки за серпень 2017 рокі прикарпатцями в ПриватБанку було здійснено майже 10 тис. переказів на суму 90,8 млн грн. Кількість переказів за поточній рік складає 100,9 тис. на загальну суму 870 млн грн.


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 спеціалізована виставка "АГРОТЕХНІКА"
 ПриватБанк допоможе визначитись з подарунком до дня закоханих
 ПриватБанк виплатить 70 000 грн за інформацію про банкоматних вандалів з Чернігова
 ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку
 На Різдво та новорічні свята ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів онлайн
 В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24
 Українці назвали Приват24 найзручнішим мобільним банком
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.