РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
концерт для людей з обмеженими можливостями у Івано-Франківську

24 серпня о 16:00 в парку культури та відпочинку ім.Т. Шевченка відбудеться концерт для людей з обмеженими можливостями.

Вже стало доброю традицією щороку, в рамках святкування Дня незалежності України в місті Івано-Франківськ, проводити концерт для людей з обмеженими можливостями та за їх участі. ЦЕ СИЛЬНІ ДУХОМ ЛЮДИ, ЩИРІ, ДОБРОЗИЧЛИВІ, дійсно люди з великої букви! Запрошуємо жителів та гостей міста на концерт! Гарантуємо масу задоволення та позитивних емоцій! Захід відбудеться за сприяння міського голови Р.Марцінківа та директора Департаменту культури Н.Загурської.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.