РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку

В ПриватБанку на Прикарпатті стартувала нова програма кредитування для фізичних осіб “Авто в розстрочку”. Відтепер івано-франківці мають можливість придбати автомобіль в кредит на ще вигідніших умовах. З липня відсоткова ставка по кредиту на нове авто становить  21% річних, що на 14% менше, ніж у попередніх договорах. ПриватБанк не лише знизив відсоткові ставки на кредитування нового авто, але й зняв обмеження по максимальній вартості автомобіля.Авто в розстрочку - можливість користуватися автомобілем вже сьогодні, при цьому сплачуючи вартість автомобіля частинами (щомісячний платіж). Угода оформлюється у формі фінансового лізингу. До повного погашення заборгованості за договором лізингу автомобіль належить банку.


“Ми кредитуємо фізичних осіб та приватних підприємців на придбання нових автомобілів з усіх автосалонів та автомобілів з пробігом, - розповідає керівник Бізнесу Споживчого кредитування Прикарпатського РУ ПриватБанку Олена Щербина. - Вимоги до авто такі: легкові автомобілі, мікроавтобуси (до 18 місць), грузові авто грузовантажністю не більше 1,6 т. Автомобіль з пробігом має бути зареєстрованим на території України та перебувати у власності продавця не менше 6 місяців. Стосовно ринку авто з пробігом — відсоткова ставка залишилась на рівні 28%, але відтепер клієнт самостійно вибирає собі авто, яке ми прокредитуємо з будь-яких джерел: авто з ринку, Інтернет-майданчиків чи від фізичної особи. Ми відійшли від формату складу авто на майданчиках банку і викуповуємо автомобіль з пробігом під клієнта, що значно розширило можливості вибору авто для клієнта із необмеженого списку. Саме тому наша нова програма кредитування буде цікава, як покупцям так і продавцям автомобілів з пробігом”.


Перший внесок стартує від 15% вартості авто. Клієнти можуть забути про додаткові комісії, відсоткова ставка нараховується на залишок, без додаткових комісій та прихованих платежів. Угода проходить нотаріальне завірення і укладається на термін від 1 до 5 років. Ще декілька приємних новин для майбутніх автовласників: клієнту не потрібно приймати участь в аукціонах та оплачувати комісію за резервування авто, максимальна вартість авто не має обмежень. Не є обов’язковою і довідка про доходи. Також банк може допомогти клієнту з пошуком авто.


Продавцям автомобілів з пробігом ПриватБанк допоможе швидше продати їх авто, розширивши коло потенційних клієнтів за рахунок кредитування. Банк гарантує продавцю отримання коштів за його автомобіль, також може запропонувати депозит для зберігання коштів, отриманих від продажу авто чи оформити кредит в гривні на інший автомобіль.Всі турботи, пов'язані з оформленням документів в органах держреєстрації ПриватБанк бере на себе.


Скористатися програмою "Авто в розстрочку" можуть клієнти віком від 21 до 60 років (фізособи, пенсіонери, ФОП). Залишити заявку на придбання автомобіля за програмою “Авто в розстрочку” на правах фінансового лізингу можна на сайті банку або звернувшись до працівників будь-якого відділення.ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 ПриватБанк розшукує касирів-операціоністів на Прикарпатті
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.