РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр

Вже декілька років поспіль ПриватБанк посідає перше місце в рейтингу роботодавців банківської галузі України як серед студентів, так і серед людей з попереднім досвідом роботи, а також незмінно входить у двадцятку найбільших платників податків серед українських компаній-роботодавців. Разом з тим ПриватБанк на Івано-Франківщині продовжує запрошувати до свого колективу молодих, привітних та активних людей. Зокрема, наразі відкрита вакансія спеціаліста на посаду «оператор вхідної лінії». Робота відповідальна, цікава та перспективна.


Ключовим завданням працівників Контакт-центру є консультування клієнтів банку у телефонному режимі. Контактний центр вхідної лінії – одне із ключових підрозділів банку, що забезпечує допомогу та підтримку клієнтів у онлайн-режимі. Завдяки Інтернет-банку Приват24, терміналам самообслуговування та мобільним додаткам клієнти ПриватБанку отримують фінансові сервіси у режимі 24/7/365 і за допомогою операторів Контакт-центру, які завжди на зв’язку, вирішують поточні питання, не витрачаючи час на візити до відділень.


Як повідомляють у банку, працівників Контакт-центру чекає не тільки цікава робота, але й можливість кар’єрного зростання. Робота оператора вхідної лінії Контакт-центру – ідеальний варіант здобуття досвіду для студентів. Ефективні та цілеспрямовані працівники уже через півроку зможуть змінити свій статус як у самому Контакт-центрі (посади супервізора, контролера, старшого зміни та ін.), так і взяти участь у конкурсі на інші посади у ПриватБанку. Окрім постійного окладу передбачені бонуси за результативні дзвінки. У середньому працівники ПриватБанку отримують зарплату на 10% вищу, ніж у інших банках.


З питань працевлаштування можна звертатися до Лариси Кириченко за адресою: вул. Галицька, 22, 3 поверх. Або за телефонами: +380673421011, +380666400770, скайп: DN031177KLM, e-mail: Larisa.Kirichenko@privatbank.ua. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банкуpb.ua - вакансії у ПриватБанку.


На сьогодні ПриватБанк – найбільша фінансова установа країни. На території України у філіалах ПриватБанку працює понад 25 000 спеціалістів в усіх обласних та районих центрах, ще понад 4500 – у Контакт-центрі в 15 містах України. ПриватБанк запрошує стати частиною дружної команди найінноваційнішого банку України та пишатись своєю роботою.

 

ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 ПриватБанк розшукує касирів-операціоністів на Прикарпатті
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.