РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
ПриватБанк запускає тестовий додаток «Турист України»
В Україні презентовано проект першого мобільного туристичного додатка в рамках реалізації національної програми лояльності «Турист України» та анонсовано початок всеукраїнського набору 500 волонтерів, які отримають можливість одними з перших його протестувати.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ПАТ КБ «ПриватБанк», Асоціація «Національна туристична організація України» та компанія Visa представили громадськості план подальшого розвитку спільного проекту – національної програми лояльності «Турист України».

Відповідно до меморандуму про співпрацю, підписаного сторонами 31 травня 2017 року, метою національної програми лояльності «Турист України» є популяризація внутрішнього туризму в Україні, розвиток малого та середнього бізнесу й інфраструктури в регіонах, а також створення дієвого та зручного інструмента, з яким подорожі Україною стануть приємними та комфортними.


У рамках першого етапу реалізації програми сторони презентували проект унікального для України мобільного туристичного додатка, що надає користувачам привілеї, знижки та пропозиції від різногалузевих партнерів. Також було анонсовано початок всеукраїнського набору 500 волонтерів, які отримають можливість одними з перших протестувати додаток у Києві, Одесі, Львові та Дніпрі та залишити свої відгуки, аби зробити додаток максимально функціональним та зручним.


Щоб узяти участь у тестуванні, потрібно заповнити заявку на сайті http://touristua.com та отримати посилання на завантаження мобільного додатка. Встановивши додаток і зареєструвавши банківську картку/картки, користувачі матимуть можливість накопичувати бали та отримувати знижки, розраховуючись безготівково в туристичних місцях, визначених додатком. Чим більше балів ‒ тим вищий статус туриста. Очікується, що схема отримання балів стимулюватиме до відвідання нових туристичних об’єктів (100 балів) і міст (100 балів).


Усього буде чотири рівні користувачів: «Турист», «Мандрівник», «VIP-мандрівник» та «Почесний мандрівник», а кількість бонусних балів за оплату карткою у визначених додатком  точках – партнерах програми – залежатиме від рівня користувача.ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 ПриватБанк розшукує касирів-операціоністів на Прикарпатті
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 НОВИНИ СВІТУ 
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.