РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Відвідувачі Рівненського зоопарку допомагають тваринам через QR-код

Відвідувачі Рівненського зоопарку допомагають тваринам через QR-код

 

Рівненський зоопарк став першим в Україні, де впровадили нову технологію – QR-платежі через додаток Privat24. Як повідомили у ПриватБанку, смартфони стали невід’ємним атрибутом сучасної людини, лише Privat24 користуються понад 7 млн українців. Тому банк запропонував благодійникам зоопарку робити пожертви технологічно, швидко та зручно.

               

«Я бував у багатьох зоопарках, тому можу впевнено сказати, що в Рівному ми маємо один з найкращих зоопарків України. Але водночас ми ж розуміємо, що чудес не буває і вся та краса, яку ми бачимо, потребує постійного фінансування, – говорить директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Поки сума мінімальна – 5 грн, але вже дуже скоро ми вдосконалимо сервіс, суму благодійності можна буде обрати самостійно».

       

Найбільше такій ініціативі радіє директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк. Зауважує, що підтримка роботи зоопарку – це не лише щоденна клопітка праця, а й постійна необхідність у коштах. Тому навіть 5 грн, перераховані від небайдужих громадян, допоможуть забезпечити комфортніші умови для тварин.

 

«Грошей для зоопарку ми потребуємо постійно. Особливо, коли є незаплановані витрати. Так, минулого тижня в нас народилося маля пуми, – розповідає Олег Павлюк. – Зоопарк не був до цього готовий. Дитинча живе та здорове, проте ми розуміємо, що йому та мамі потрібні спокій та новий вольєр. На жаль, на це немає поки коштів. Тож ми повісимо QR-код біля вольєра та проведемо акцію для збору коштів на добудову приміщення. Сподіваюся, що скоро ми зможемо забезпечити кращі умови для маляти та його мами».

 

На цьому ініціативи найбільшого банку країни не закінчуються, невдовзі можна буде розраховуватися за вхід до звіринця за допомогою QR-коду. Як додає директор зоопарку, це дозволить знизити навантаження на каси та зменшити черги.


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.