РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Мешканець Івано-Франківська протягом трьох місяців буде отримувати дві пенсії

Мешканець Івано-Франківська протягом трьох місяців буде отримувати дві пенсії: одну від Пенсійного фонду, другу - від ПриватБанку. Вовчук Степан Михайлович став одним з переможців акції "Друга пенсія від ПриватБанку", яка проходила з 19 березня по 20 квітня 2017 року.

Акція була приурочена до 25-річчя ПриватБанку. В ній могли взяти участь всі клієнти банку, які отримують пенсійні виплати на картку ПриватБанку. Імена 25 переможців акції опубліковані на офіційному сайті банку. Виплата призів - другої пенсії - починається після виплати пенсії від Пенсійного фонду.

“Вже понад 10 років отримую пенсію в ПриватБанку, до того тільки комунальні послуги оплачував, - каже переможець Степан Михайлович. - В акції мене зареєстрував син, процедура зайняла всього декілька хвилин. Коли подзвонили з банку і повідомили про перемогу, то про реєстрацію в акції, чесно кажучи, забув, бо вже пройшов певний час. Але така прибавка до сімейного бюджету буде дуже корисною, так як ми чекаємо на поповнення у сина з невісткою”.

“На Івано-Франківщині щороку зростає кількість пенсіонерів, що обслуговуються у ПриватБанку. Клієнти йдуть до нас завдяки можливості сплачувати комунальні послуги без комісії та можливості заощаджувати пенсійні кошти під високі відсотки, - говорить керівник напрямку просування соціальних програм Марія Човган. - Близько 100 тис. осіб поважного віку, або кожен другий пенсіонер області обрали ПриватБанк та отримують пенсії у 69 відділеннях, що розміщені у найзручніших місцях обласного та усіх районних центрів Прикарпаття. Для нас це найважливіший показник лояльності та довіри”.

Співробітники відділень банку завжди готові допомогти нашим клієнтам скористатися пенсійною карткою і можуть розповісти про додаткові послуги. Оформити пенсійну картку можна за 10-15 хвилин в будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо у клієнта немає можливості відвідати відділення особисто, працівники ПриватБанку можуть доставити пенсійну картку додому. Подати заявку на доставку карти можна за телефоном 3700.

 

ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua


Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 спеціалізована виставка "АГРОТЕХНІКА"
 ПриватБанк допоможе визначитись з подарунком до дня закоханих
 ПриватБанк виплатить 70 000 грн за інформацію про банкоматних вандалів з Чернігова
 ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку
 На Різдво та новорічні свята ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів онлайн
 В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24
 Українці назвали Приват24 найзручнішим мобільним банком
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.