РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Ювелірна компанія «АДАМАС» та ПриватБанк дарують бонуси VIP-клієнтам

Новий партнер ПриватБанку, ювелірна компанія «АДАМАС», став ще одним учасником програми Дисконтного клубу «ПриватБанк VIP». Відтепер клієнти банку, власники елітних карток, мають можливість придбати ювелірні прикраси зі знижками від 2% до 4%.

Як повідомляє прес-служба ПриватБанку в Івано-Франківській області, Дискотний клуб «ПриватБанк VIP» - це мережа торгових і сервісних компаній преміум-сигменту України, партнерів ПриватБанку, які надають бездоганне обслуговування і знижки при оплаті елітними картками ПриватБанку (Infinite, World Elite, Platinum), а також  картами класу Gold, емітованими ПриватБанком. Власники елітних карток – більш мотивовані споживачі. З отриманням картки зацікавленість клієнтів у придбанні товарів і послуг у бізнес-партнерів  Дисконтного клубу «ПриватБанк VIP» миттєво зростає. Наявність елітної картки символізує для власника високий соціальний статус, який визнають у всьому світі.

Ювелірна компанія «АДАМАС» - це розгалужена мережа салонів, яка існує на ювелірному ринку України вже 20 років, і має своє виробництво обручок з золота та срібла, хрестиків та ладанок. Крім цього, компанія має мережу власних салонів по Західній Україні. Незабаром планується відкриття салону в Києві. Придбати прикраси зі знижкою можна в магазинах за адресами: м. Iвано-Франкiвськ, вул. Незалежностi, 45, м. Болехів, вул. 24 Серпня, 9, м. Калуш, пр-т. Л. Українки, 52, м. Долина, вул. Грушевського, 23, м. Долина, пр-т. Незалежності, 3а, ТЦ «Кошик».

Стати членом  VIP-клубу ПриватБанку можна, відкрившикартки Platinum платіжних систем VISA або MasterCard. Таке членство надає клієнтам банку сучасний, простий і зручний ключ до персонального обслуговування, додатковим послугам вищого класу ПриватБанку і партнерів програми.

На території України понад 3 000 партнерів банку – учасників «Дисконтного клубу», що нададуть клієнтам високий рівень сервісу та знижки в разі оплати елітною карткою. Елітні картки підключені до програми лояльності Дисконтний клуб «ПриватБанк VIP». Тільки найкращі заклади України входять до  Дисконтного клубу. Більше інформації - на сайті Дисконтного клубу «ПриватБанк VIP» або в мобільному додаткуVIP club.


ПриватБанк - Ваша точка опори! www.privatbank.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 ПриватБанк розшукує касирів-операціоністів на Прикарпатті
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.