РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Місто зручне для кожного: Івано-Франківськ стає доступнішим

Picture 2 - 1491555108_xrew6idmg_8.jpgВ Івано-Франківську продовжують впроваджувати програму доступності для людей з особливими потребами. Міська рада здобула перемогу у спільному проекті ПРООН та Європейського союзу  «Доступний Івано-Франківськ».

Основне завдання програми – сприяння повноцінному життю людей з обмеженими можливостями міста Івано-Франківська. Як розповів заступник міського голови Богдан Білик, для її реалізації вибрали кілька основних напрямків. Першим етапом  стало встановлення звукових світлофори. Вони інформують людей, які погано бачать, коли переходити дорогу. Таких є 74 і вони вже облаштовані у різних мікрорайонах міста.

Далі у планах – облаштування піднятого переходу поблизу 19 школи на вулиці Хоткевича. Адже тут проживає група людей з обмеженими можливостями й пішохід доволі насичений в цій ділянці. Й для того, щоб вони могли безперешкодно пересуватися, планується зведення зручного пішохідного переходу.

 «Івано-Франківськ має бути доступним для всіх його мешканців. Тому продовжуємо впровадження програми доступності для людей з особливими потребами. Адже це ті речі, які ми не помічаємо, але іншим без них не обійтися. Важливо, щоб усі без винятку, почувалися комфортно у рідному місті», - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

 

http://www.mvk.if.ua

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 ПриватБанк не розігрує гроші в Instagram
 ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків з гарантованим поверненням
 спеціалізована виставка "АГРОТЕХНІКА"
 ПриватБанк допоможе визначитись з подарунком до дня закоханих
 ПриватБанк виплатить 70 000 грн за інформацію про банкоматних вандалів з Чернігова
 ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку
 На Різдво та новорічні свята ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів онлайн
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.