РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Кішка покращує самопочуття людям похилого віку

Picture 1 - 2017-04-05_145721.jpgКішка на прізвисько Орео оселилася в домі, де надають медичну допомогу людям похилого віку та бадьорить старих. Терапевтичну силу тварини помітили лікарі в установі імені святого Августина у Клівленді штату Огайо (St. Augustine Health Ministries). Пише boredpanda.

"Вона тут як член сім\\'ї. Допомагає співробітникам і пацієнтам. Ми всі її любимо", - розповідає адміністратор будинку St. Augustine Health Ministries Кармен Делгадо.

Кішка додає приємних почуттів усім, хто її зустрічає. "Більшість людей, про яких ми тут піклуємося, раніше мали домашніх улюбленців. Кожен з них може підійти і погладити кішку. І це створює відчуття дому", - каже Дан Карнс, менеджер установи.

"Я постійно отримую фотографії Орео, які роблять медичні співробітники. Кажуть: "гляньте, вона приймає людей на ресепшені та відповідає на вхідні телефонні дзвінки" або: "гляньте, кішка сидить на лавці з відвідувачем, який чекає на від\\'їзд". Усі дуже ради, що тут є кішка. Шукають можливості до неї пригорнутися", - розповідає Дан Карнс.

https://gazeta.ua

Суспільство    Світ   2017-04-05   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 ПриватБанк розігрує надсучасний смартфон серед студентів України в конкурсі «100-тисячний практикант»
 Mastercard і ПриватБанк представили преміальну картку World Black Edition Mastercard для тих, хто часто подорожує
 Українські ресторани та кафе переходять на QR-код
 Приват24 оновить регламент валютно-обмінних операцій онлайн
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.