РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Польщі вигідні мігранти з України – Bloomberg

Анексія Криму Росією в 2014 році, потім конфлікт на сході України і дворічний спад в економіці направили українців у пошуках кращого життя в сусідню Польщу. Близькі культурні та лінгвістичні зв‘язки, а також зручні автобусні переїзди через кордон зробили цю європейську країну очевидним місцем для переїзду. Українці тягнуться сюди, оскільки в Польщі більш висока заробітна плата і відносно простий доступ до ринку праці.

Picture 1 - migranty.jpgМайже мільйон українців, які приїхали в 38-мільйонну Польщі після Революції гідності, допомогли «закрити» робочі вакансії — країна зіткнулася з рекордно низькою безробіттям. Крім того, безпрецедентні потоки заробітчан вже допомогли зберегти зростання зарплати і стабілізувати економіку Польщі.Хоча хвилю міграції в Європейському союзі значною мірою стимулюють ті, хто біжить т збройних конфліктів в Сирії і Північній Африці, число українців, які прибули до Польщі, за офіційними оцінками, можна порівняти з загальною кількістю мігрантів, які прибули в Німеччину — країну, де за 2015-2016 роки їх збільшилося вдвічі.

У минулому році кількість українських робітників у Польщі вже перевищила рекордні 1,3 млн осіб. Тим не менше майже половина польських роботодавців звернулася за допомогою до українців, оскільки місцевий персонал не встигає «насичувати» ринок праці, згідно з опитуванням 300 компаній в січні. Майже 40% фірм в сфері продажів та послуг покладаються на українців, каже Work Service S.A., рекрутингова і кадрова компанія у Варшаві, яка проводила дослідження.

Ще один жирний плюс. За даними PKO Bank Polski SA, хвиля імміграції з України фактично затримала старіння населення Польщі на п’ять років. Це не маленький подвиг для однієї з найбільш швидкозростаючих і найменш родючих країн в Європі.

За словами Польського союзу підприємців і роботодавців, у Польщі для підтримки економічного зростання будуть затребувані протягом наступних 20 років додатково 5 млн осіб. Передбачається, що в найближчі п'ять років країна отримає близько € 100 млрд в фонди розвитку ЄС.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 спеціалізована виставка "АГРОТЕХНІКА"
 ПриватБанк допоможе визначитись з подарунком до дня закоханих
 ПриватБанк виплатить 70 000 грн за інформацію про банкоматних вандалів з Чернігова
 ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку
 На Різдво та новорічні свята ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів онлайн
 В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24
 Українці назвали Приват24 найзручнішим мобільним банком
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.