РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Київський суддя в кав’ярні розстріляв юнака і ледь не згвалтував дівчину.

В селі Бобриця на Черкащині суддя Дарницького суду Києва разом з дружиною влаштували дебош у кав’ярні, потім чоловік випустив обійму з «Макарова» у юнака і побив дівчину.

У ніч з 26 на 27 червня суддя Дарницького суду міста Києва Євген Вовк разом з дружиною влаштували дебош у кав’ярні в селі Бобриця Канівського району на Черкащині.

Як пише громадський сайт міста Канева, суддя і його дружина вели себе вкрай зухвало і були у стані сильного алкогольного сп’яніння. Дружина судді голосно хвалилася, що у неї є бойовий пістолет і їй «на все плювати».

Потім сам суддя причепився до іншого відвідувача, молодого чоловіка Олександра, і запропонував йому «вийти з кафе поговорити». На вулиці Вовк з криком «А мені п…уй, що ти здоровий!» випустив у нього всю обійму з пістолета Макарова.

Після цього, за словами очевидців, суддя почав жорстоко бити знайому Олександра, яка почула постріли і вибігла на двір. Вовк зірвав з неї одяг і нижню білизну і нібито спробував зґвалтувати. Хлопець в цей час лежав непритомний.

За даними журналістів, на прохання викликати юнакові «швидку» суддя відповів, що він «довічно недоторканний». Утім, потім він все ж таки викликав лікарів.

Олександра доставили до реанімації, де він і перебуває зараз в украй важкому стані. Одну кулю витягти з тіла так і не змогли. Решта 4 пройшли на виліт.

Розслідувати справу до Бобриці приїжджали співробітники міліції Канівської, Черкаської, а потім і Київської міліції. На думку канівських репортерів, справу вочевидь намагаються «зам’яти».

http://ukr-biz.com.ua

Кримінал    Україна   2017-02-25   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 Mastercard і ПриватБанк представили преміальну картку World Black Edition Mastercard для тих, хто часто подорожує
 Українські ресторани та кафе переходять на QR-код
 Приват24 оновить регламент валютно-обмінних операцій онлайн
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.