РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
В Івано-Франківську знову змінили напрямки руху двох маршруток

Маршрут №31 їздитиме до центру Івано-Франківська

Маршрут, який сполучає село Микитинці та вулицю Кармелюка змінено. Тепер автобуси курсуватимуть до центру Івано-Франківська.

Як розповіли в управлінні транспорту, цей маршрут є збитковим з двох причин. Перша – це те, що багато його пасажирів – пенсіонери. А друга, що мешканці приміського села добираються переважно в центр міста, а не на вулицю Кармелюка. 

Тож було розроблено спільну пропозицію нової схеми, куди б міг курсувати маршрут. Рішенням виконавчого комітету маршрут продовжили на території села Микитинці та забрали його з вулиці Кармелюка й пустили автобуси до центру - на вулицю Січових Стрільців, Новгородська та до зупинки «ЦУМ». 

Маршрут №37 розділять

Маршрут №37, який сполучає Драгомирчани та м-н «Каскад» поділять на два напрямки: один курсуватиме за старою схемою - Драгомирчани-м-н «Каскад», а інший - починатиметься з села Крихівці та їздитиме до залізничного вокзалу. Він отримав номер «37К». Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету.

Як розповів заступник начальника управління транспорту Андрій Гіглюк, були скарги від мешканців села Крихівці та зокрема від сільського голови щодо руху маршруту. Серед проблемних питань називали переповненість маршруток вранці, великі інтервали між рухом автобусів, а також те, що водії самовільно з’їжджають з маршруту швидше. Тому міський голова Руслан Марцінків прислухався до побажань громади та ініціював згадані вище зміни.

Раніше схему цього маршруту вже змінювали – його продовжили до м-ну Каскад. І щоб компенсувати збільшення інтервалів, кількість автобусів на цьому маршруті збільшено з 12 до 14.

Проте у ході обговорень між міською владою та представниками села, для зручності мешканів, прийнято рішення про його поділ на два маршрути.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 У Карпатах насипало снігу на 1,5 метри
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 спеціалізована виставка "АГРОТЕХНІКА"
 ПриватБанк допоможе визначитись з подарунком до дня закоханих
 ПриватБанк виплатить 70 000 грн за інформацію про банкоматних вандалів з Чернігова
 ПриватБанк визнали кращим українським банком на міжнародному валютному ринку
 На Різдво та новорічні свята ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів онлайн
 В Україні запустили перший державний майданчик для держзакупівель zakupivli24
 Українці назвали Приват24 найзручнішим мобільним банком
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.