РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Названо сайти, на яких небезпечно поповнювати мобільний

Picture 1 - mbill.jpgПоповнюючи мобільний в інтернеті, переконайтеся, що не потрапили на сайт-підробку

Шахраї навчилися копіювати дані кредитних карт

У лютому були виявлені нові фішингові сайти, які імітують сервіси для поповнення мобільного телефону і для здійснення грошових онлайн-переказів з картки на картку.

Більшість з них існують від кількох днів до кількох тижнів. За цей час шахраї встигають зібрати карткові дані необережних клієнтів і безкарно зникнути з ринку.

Як українці потрапляють в пастку?

Дуже часто підроблені сайти поповнення мобільного і переказів з картки на картку виявляються першими в пошуковій видачі Google за запитом «поповнити рахунок» завдяки рекламі. Також шахраї створюють сервіси, чий дизайн і назва нагадують відомі фінансові компанії.

У лютому експертам вдалося виявити три несправжніх сайти поповнення мобільного -http: // cashbyphone .top /, http: // mymobile .in .ua /, http: // cash4phone .top /.

І один сервіс онлайн-переказів з картки на картку — http: // card2card .co .ua /. На цьому ресурсі шахраї не тільки копіювали дані карти жертви. Але і підміняли номер одержувача. Тому переказ відразу ж йшов на користь злочинців.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.