РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Розенко: немає приводів підвищувати вартість проїзду

Picture 1 - proizd.jpgУкраїнський віце-прем’єр Павло Розенко заявив, що для підвищення вартості проїзду в маршрутках немає ніяких підстав.

Про це урядовець оголосив напередодні в ефірі телевізійної програми «Про політику».

Розенко зазначив, що підняття мінімальної заробітної плати ніяким чином не вплинуло на водіїв маршруток і використовування цього факту в якості аргументу на підвищення ціни квитка для проїзду в маршрутних таксі є звичайною спекуляцією. Павло Розенко зауважив, що вартість пального не збільшувалась якнайменше в останні три місяці, тому і цей аргумент перевізників на перевагу підвищення не є доречним. Тому представник Кабінету Міністрів закликав українських громадян відстоювати власні права, аби органи місцевої влади вплинули на маршрутчиків та захищали інтереси населення.

Нагадаємо, що в останні тижні поширилась інформація про підвищення вартості проїзду в київських та приміських маршрутках. Ціна зросла в середньому на 2-5 гривень. Так, наприклад, доїхати з Василькова до Києва тепер вартує 20 гривень проти колишніх 15 гривень, з Бучі до столиці – 15 проти 11 гривень, з Обухова до Києва – з 15 до 18 гривень. 

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 Сімейний майстер-клас.
 На новорічні свята Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Прикарпаття (список)
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.