РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
«Укрпошту» перетворять на поштовий «банк»

«Укрпошта» планує відкривати і вести поштові рахунки на умовах, які будуть спеціально визначені для національного оператора.
Про це пише FinClub.

Picture 1 - ukrposhta.jpg«Випуск до поштових рахунків платіжних карт (перш за все національної системи «Простір») і здійснення операцій з їх використанням. Залучення грошей і їх розміщення через Нацбанк за спеціально визначеним порядком (депозитні та поточні рахунки). Інкасація коштів та перевезення валютних цінностей. Надання інших банківських послуг за агентськими договорами», — такі ключові завдання поставила перед собою «Укрпошта».

У презентації компанії говориться, що відкриття поштових рахунків не передбачає кредитування фізичних або юридичних осіб, тому ризики втрати грошей, які громадяни і компанії будуть зберігати на поштових рахунках, відсутні.
У «Укрпошті» вважають, що це не буде означати збільшення державного сектору, а компанія просто надасть 35% українцям доступ до cashless-сегменту (мова про 16 млн українців, які живуть в 28 тис. невеликих населених пунктів), адже банки зараз присутні тільки в 6% населених пунктів і обслуговують 65% населення (у «Укрпошти» обидва показники 100%).
Зараз «Укрпошта» здійснює 45% загального обсягу виплати пенсій і 28% грошових переказів. При цьому відсутність інвестицій в технології призвела до втрати компанією частки ринку. Якщо в 2011 році «Укрпошта» 109 млн разів виплачувала пенсії своїм клієнтам, то в 2016 році на 35% менше — 71 млн разів. Через це «Укрпошта» втрачає по 120 млн грн на рік доходу з 2013 року.
У структурі доходу «Укрпошти» фінансові послуги займають 46% (32% — від виплати пенсій, 9% — прийом платежів, 5% — поштові перекази). Очікується, що до 2021 року кількість переказів і платежів зросте з 4,1 до 6,7 на душу населення в рік.

Для реалізації цих планів «Укрпошта» інвестує 38 млн дол. в закупівлю 2500 нових банкоматів, а 111 млн дол. — в IT.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 Сімейний майстер-клас.
 На новорічні свята Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Прикарпаття (список)
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.