РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Пенсійну картку-посвідчення блокують через півроку

Електронне пенсійне посвідчення блокується, якщо переселенець не з‘явитися у банк через півроку.

Про це розповів юрист Вадим Валько в ефірі в ефірі ukrlife.tv.

«Після отримання посвідчення потрібно пройти ідентифікацію. Спочатку вона здійснюється 2 рази на шість місяців, далі — раз на рік. Людина повинна особисто звернутися до будь-якого відділення ощадбанку. При собі мати паспорт і довідку переселенця. Потрібно зробити будь-яку операцію із електронним пенсійним посвідченням — зняття готівки, оплата комунальних послуг, перевірка балансу. Це потрібно для того, щоб зафіксувати, що особа дійсно з’явилася, є живою і може отримувати пенсію. Якщо людина не прийде у відділення і не пройде ідентифікацію, карточка блокується. Для її відновлення потрібно піти у банк», — каже Вадим Валько.

Посвідчення роблять 30 днів. Користуватися ним можна лише в Україні.

«Для отримання електронних пенсійних посвідчень потрібно пройти підготовку документів та їх подачу. Для подачі необхідно зробити дві фотокартки розміром 25 на 30 мм. Овал обличчя має займати не менше 70 % площі. Заява пишеться у територіальному управлінні пенсійного фонду. З собою потрібно мати паспорт, довідку внутрішньо переміщеної особи та ідентифікаційний номер. При встановленні договору з банком є графа про кредитний ліміт. Щоб його не нарахували потрібно вказали цифру нуль гривень нуль копійок. Отримати посвідчення потрібно у відділенні ощадбанку, яке вказується в заяві».

Суспільство    Україна   2017-02-07   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 Сімейний майстер-клас.
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.