РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
У платіжках за газ будуть вказувати обсяг спожитої енергії в кіловатах, — рішення НКРЕКУ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) прийняла постанову «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКУ про введення на ринку природного газу використання одиниць енергії».

Про це йдеться в повідомленні комісії за підсумками засідання 26 січня, передає БізнесЦензор.
Документом встановлюються вимоги до операторів газорозподільних систем (облгазам) вказувати в платіжних документах споживачів, а також в особистому кабінеті споживача, поряд з обсягами природного газу в кубометрах, інформації про кількість спожитого газу в енергетичних одиницях.
Зокрема, в платіжці буде вказуватися розмір середньозваженої теплоти згорання газу за розрахунковий період, а також розмір спожитого обсягу природного газу по одиницях енергії в кіловатах (кВт / год), Гкал (Гкал) і мегаджоулях (МДж).

Як відзначали в Нацкомісії, проект цієї постанови розроблений з метою надати можливість споживачам оцінити власне газоспоживання в порівнянні з використанням електричної енергії і вибрати найбільш прийнятний і економічно вигідний ресурс для забезпечення своїх потреб.
При цьому, перехід ринку природного газу на розрахунки в енергетичних одиницях на даному етапі не передбачається.

Для впровадження такої системи оператору газотранспортної системи ПАТ «Укртрансгаз» доручено в місячний термін затвердити і розмістити на своєму сайті маршрути визначення фізико-хімічних показників газу та забезпечити їх актуалізацію на постійній основі, а також щомісяця повідомляти облгазам дані про розмір середньозваженої теплоти згорання природного газу по кожному маршруту.
Операторам газорозподільних систем в місячний термін доручено затвердити і розмістити на своєму сайті всі можливі маршрути переміщення газу з однаковими фізико-хімічними показниками природного газу і забезпечити їх актуалізацію на постійній основі, а також щомісяця публікувати фактичні дані про розмір середньозваженої теплоти згорання природного газу по кожному маршруту .

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 Сімейний майстер-клас.
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.