РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Субсидія: що робити, коли виникла велика переплата

Українці, у яких виникла переплата за комунальні послуги і які користуються субсидією при їх оплаті, можуть пропустити обов‘язковий платіж за комуналку, або кілька таких платежів.

Про це повідомляють в Міністерстві соціальної політики.

Громадянам пояснюють, що підприємства, які надають комунальні послуги українцям, не мають ніякого права вимагати оплату в тих випадках, коли є переплата. Також вони зобов’язані самостійно фіксувати і повідомляти громадянам про її наявність у відповідних комунальних платіжках.

«У разі, коли вартість фактично використаної послуги в конкретному місяці менше, ніж обов‘язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість», — роз’яснили в Мінсоцполітики, пише Львівська газета.

Повідомляється, що якщо сім‘я не погашає обов’язкової частки платежу по субсидії, комунальні підприємства зобов'язані повідомити органи соціального захисту, а ті, в свою чергу, припиняють надання субсидії, після відповідного повідомлення про заборгованість. Відновити субсидію в такому випадку можливо, якщо погасити борг за комунальними платежами.

Також наголошується, що в цьому році багато одержувачів субсидійної допомоги пройдуть перевірку достовірності наданих для оформлення документів.

 Отже, Мінфін перевірить доходи таких громадян. Слід зауважити, що в цьому році будуть перевіряти не тільки наявність нерухомості, але і банківські рахунки і машини.

Окремо слід підкреслити, що українці, які мають заборгованість за комуналку і хочуть оформити субсидію можуть зробити це без перешкод, адже борги не впливають на призначення громадянам субсидії.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 За зрубаний бук прикарпатцю загрожує до трьох років ув’язнення
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 Сімейний майстер-клас.
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.