РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Firefox може припинити підтримку Windows XP і Vista у 2017 році

Розробники продовжать випускати сумісні версії браузера до вересня 2017 року.

Picture 1 - firefox.jpgFirefox може припинити підтримку старих версій Windows. Компанія Mozilla може наступного року припинити підтримку Windows XP і Vista. У своєму блозі розробники заявили, що продовжать випускати сумісні версії браузера Firefox до вересня 2017 року, після чого озвучать своє рішення про подальші оновлення.

“Firefox залишається одним з нечисленних браузерів, які продовжують підтримувати Windows XP і Vista, і ми плануємо випускати патчі безпеки щонайменше до вересня 2017 року. Користувачам не доведеться здійснювати додаткові дії для отримання оновлень. У середині 2017 року ми дізнаємося, скільки користувачів зберігають вірність Windows XP і Vista, після чого повідомимо фінальну дату закінчення підтримки цих систем”, – йдеться в повідомленні. З цього повідомлення можна зробити висновок, що якщо число користувачів даних операційних систем досягне певної позначки, розробники можуть прийняти рішення про подальшу їхню підтримку.

13 січня стало відомо про те, що Microsoft прийняла рішення припинити підтримку операційної системи Windows 8, фінальна версія якої була випущена в 2012 році. Це означає, що компанія-розробник більше не випускатиме оновлення: як пересічних апдейтів з виправленням недоліків, так і необхідних для підвищення безпеки системи.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ПРИКАРПАТТЯ 
 Як змусити гроші працювати - підкаже ПриватБанк
 Прикарпатські школярі спробували себе в ролі банкірів
 На прикарпатців чекає «Планшетоманія» від ПриватБанк
 ПриватБанк забезпечить жителів Мукачева безкоштовними безконтактними картками для проїзду в міському транспорті
 ПриватБанк надав можливість прикарпатцям придбати будь-яке авто в розстрочку
 Сімейний майстер-клас.
 На новорічні свята Укрзалізниця збільшила кількість поїздів до Прикарпаття (список)
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.