РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Як у Європі роблять гроші на українських равликах

Picture 1 - ravlyki.jpgУкраїна може стати одним з найбільших експортерів равликів у Європі. Принаймні, судячи з того, що з початку року держава відправила на експорт сала в сім разів менше, ніж равликів, подібні перспективи не здаються примарними.

За інформацією Українського клубу аграрного бізнесу, починаючи з 2016 року, на експорт у Румунію та Литву пішло 347 тонн равликів. Сала за 10 місяців цього року за кордон відправили 51 тонну, ще дев‘ять тонн експорту припало на баранину.

Нарощення експорту молюсків триває вже три роки. Якщо в 2013-му цей показник становив три тонни, то у 2014 році обсяг експорту зріс до 58 тонн, у 2015-му – до 260 тонн і зараз, як бачимо, українські виробники продовжують нарощувати виробництво.Повідомляється, що наші равлики завозяться в інші країни як сировина, що вп’ятеро дешевша за готовий продукт. Середня ціна кілограма продукції – один долар. У Румунію і Литву равликів доставляють охолодженими, їх там обробляють і знову відправляють на експорт, але вже за ціною, що в 5,5-6,5 разів вища за закупівельну. Їх беруть Франція, Угорщина, Італія та Польща.

Білоруси в цьому питанні діють прогресивніше і везуть своїх молюсків напряму до кінцевого споживача, експортуючи до Литви та Румунії лише незначну частку. Середня ціна білоруських равликів – 3,5 доларів за кілограм.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 Mastercard і ПриватБанк представили преміальну картку World Black Edition Mastercard для тих, хто часто подорожує
 Українські ресторани та кафе переходять на QR-код
 Приват24 оновить регламент валютно-обмінних операцій онлайн
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.