РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Незвичайний актив: у Великій Британії створять цифрове золото

Picture 1 - c-zoloto.jpgМонетний двір Сполученого Королівства створить цифровий аналог золота на Blockchain. Заради оцифровки дорогоцінного металу установа з тисячолітньою історією співпрацюватиме з CME Group, найбільшим північноамериканським ринком фінансових деривативів. Компанія займеться розробкою, впровадженням та експлуатацією цифрової платформи.

Проект обіцяють запустити в 2017 році. Новий товар – Royal Mint Gold (RMG) – матиме формат цифрового запису, який підтверджує право власності на метал, який раніше розміщувався в спеціальному сховищі.

Традиційна модель інвестування в золото передбачає витрати на зберігання дорогоцінного металу. У той час як володіння RMG не пов’язане з додатковими витратами. Власник цифрового активу зберігає право власності на золото. І може обміняти його на справжнє золото в монетному дворі безкоштовно.

Спочатку планується випустити RMG в перерахунку на $1 млрд золота. Новий актив буде пропонуватися через інвестиційних провайдерів. Наступний випуск RMG буде здійснюватися, виходячи з потреби ринку.

Нова цифрова торгова платформа буде працювати 24 години на добу, 365 днів на рік.

Суспільство    Світ   2016-12-01   
Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
 ПриватБанк встановив у львівському трамваї термінали для оплати картками
 ПриватБанк безкоштовно покатає івано-франківців у тролейбусі
 ПриватБанк запускає тестовий додаток «Турист України»
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.