РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Людські органи друкуватимуть на 3D-принтерах

2017 року в Австралії відкриють Центр із виробництва штучних органів і тканин для людей. Він матиме назву Інститут біофабрікації і буде розташований у медичному кварталі міста Квінсленд.

Picture 1 - organy 3d.jpgСпівробітниками цього інституту будуть фахівці з Квінслендського технологічного університету і Metro North Hospital. Вони робитимуть клінічне сканування пацієнтів, збиратимуть їхні тканини, будуть проектувати і друкувати необхідні пацієнтам тканини на спеціальних 3D-принтерах, пише hi-news.ru.За словами медиків, друк штучних людських тканин на 3D-принтерах цілком безпечний — організм пацієнта не буде відторгати штучні клітини.

Австралія стане першою країною, що піднімає цю технологію на новий рівень, роблячи її масовою. Центр об'єднає під своїм дахом найкращих фахівців з усього світу і дозволить їм проводити дослідження і здійснювати нові відкриття в цій галузі.

Раніше американські вчені в лабораторних умовах виростили тканини людського серця. Для їх створення використали клітини шкіри дорослої людини.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.