РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Хто такі сіди та піри в торрент?

Файлообмінні мережі, що працюють по протоколу BitTorrent називають піринговими мережами або мережами P2P (peer-to-peer). Це так звані однорангові мережі основані на повній рівноправності всіх користувачів. В таких мережах немає спеціальних серверів для зберігання інформації, кожен учасник такої мережі є одночасно і клієнтом сервером.

Користувачі файлообмінних мереж BitTorrent досить часто стикаються з такими термінами як сіди (seeds) і піри (peers). Але, далеко не всі користувачі розуміють значення даних термінів, і тим більше, як кількість сідів та пірів впливає на швидкість передачі даних в файлообмінній мережі BitTorrent. Зараз ми розповімо Вам зрозумілою мовою про те, хто ж такі сіди і піри в торренті та про ще одну категорію клієнтів. Сід (seed) – це пір, який є ініціатором роздачі контенту і має повну версію роздаваних файлів. Сідом можна стати двома способами: створити нову роздачу або завантажити роздачу та почати її роздавати. Таким чином, кожен пір, рано чи пізно стає сідом, після того як повністю завантажить роздачу. Пір (peer) – це учасник файлообміну.

Кожен користувач, який починає завантажувати або роздавати файл на торент автоматично стає піром. По суті, це рівноправний клієнт пірингової мережі який не тільки завантажує контент у сіда, а й починає роздавати іншим учасникам частини файлу які у нього закачані цілком, тобто допомагає сіду роздавати, а іншим учасникам скачувати. Таким чином, кількість пірів це загальна кількість користувачів, які скачують або роздають той чи інший торрент. Для кожного торрента (для кожної роздачі на торрент-трекері) є своя кількість пірів. Ліч (leech) — ще одне слово, яке часто зустрічається в термінології файлообмінних мереж BitTorrent. Якщо у піра немає повної версії роздаваних даних, то його називають лічем. Лічі — це піри, які скачують роздачу. Кожен ліч, рано чи пізно стає сідом, після того як повністю завантажить роздачу. У деяких випадках під терміном «Ліч» розуміють недобросовісних учасників файлообміну, які після повного завантаження роздачі зупиняють роботу торрент-клієнта і не стають сідами. Тепер ви знаєте значення кожного з цих термінів, і не було б зайвим засвоїти отриману інформацію, тож нижче ми проілюструємо все вище сказане у звичному нам інтерфейсі програми µTorrent.

Picture 1 - 2016-10-31_143236.jpg

1. Ваша реальна швидкість завантаження файлів від сідів і пірів;
2. Швидкість, з якою піри та лічі завантажують файл від вас;
3. Загальна кількість сідів на роздачі;
4. Загальна кількість пірів і лічів на роздачі;
5. Вкладка, в якій можна подивитися деталізовану інформацію про кожного піра, з яким у вас є зв'язок (ІР-адреси пірів приховано в цілях збереження конфіденційності);
6. Швидкість, з якою ви завантажуєте фрагмент файла у даного піра;
7. Швидкість, з якою даний пір завантажує фрагмент файлу від вас;
8. Загальний обсяг даних, які пір завантажив від вас;
9. Загальний обсяг даних, які ви завантажили від піра. І на останок хочеться зазначити, що швидкість скачування файлів в більшій мірі залежить від кількості сідів і пірів. Чим їх більше — тим швидкість вище. Але природно, що швидкість завантаження залежить і від швидкості вашого інтернет-з'єднання та від швидкості інтернет-з'єднання самих сідів і пірів. Не можна завантажити файл з пірінгової мережі швидше, ніж дозволить ваш інтернет-провайдер та провайдери всіх учасників мережі.

senfil.net

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 Mastercard і ПриватБанк представили преміальну картку World Black Edition Mastercard для тих, хто часто подорожує
 Українські ресторани та кафе переходять на QR-код
 Приват24 оновить регламент валютно-обмінних операцій онлайн
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.