РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
У голландської лікарні їжу будуть друкувати на 3D-принтері

Голландська лікарня Isala Hospital заявила про плани почати використовувати 3D-принтери для друку їжі своїм пацієнтам з листопада цього року.

Picture 1 - 3d.jpgМедичний заклад планує використовувати розробку компанії byFlow — 3D-принтер Focus. За допомогою інноваційної розробки, в лікарні хочуть підвищити поживність поданих страв.

За твердженням медиків, до 20 відсотків пацієнтів недоотримують важливих поживних речовин з їжею. Зокрема це відноситься до онкохворим, які мають значні проблеми з апетитом і споживанням їжі.3D-принтер дозволяє штучно регулювати вміст нутрієнтів у стравах, таким чином, підбираючи індивідуальну дієту для кожного.

У лікарні відзначають особливу важливість цього у процесі відновлення хворих, і тому навіть розглядають можливість доставки такої їжі пацієнтам на будинок як до, так і після госпіталізації. 

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.