РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Китайські хіміки придумали, як перетворювати поліетилен і інший пластик на рідке паливо

Китайські вчені знайшли спосіб перетворювати поліетилен та інший пластик, що практично не розкладається, на рідке паливо.

Поліетилен — найпоширеніший пластик на Землі. Щороку на планеті виробляють понад 100 тонн цього інертного матеріалу, який практично ні з чим не вступає в реакцію, інформує news.eizvestia.com.

Чжен Хуань, хімік з Китайської академії наук, зумів домогтися розкладання поліетилену при температурі 150 градусів за Цельсієм шляхом додавання органометалічного каталізатора — маленької, комерційно доступної органічної молекули з вмістом іридію.

Каталізатор послаблює зв’язки, відповідальні за міцну структуру поліетилену, прискорюючи його розкладання і перетворюючи на рідкий продукт. «Отримані продукти набагато чистіші, ніж звичайні, отримані в результаті спалення», — пояснив Хуань.

За його словами, отриману рідину можна використовувати в якості палива. Поки процес був продемонстрований на невеликих зразках пластикових пакетів, пляшок і харчових упаковок.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.