РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Китайські хіміки придумали, як перетворювати поліетилен і інший пластик на рідке паливо

Китайські вчені знайшли спосіб перетворювати поліетилен та інший пластик, що практично не розкладається, на рідке паливо.

Поліетилен — найпоширеніший пластик на Землі. Щороку на планеті виробляють понад 100 тонн цього інертного матеріалу, який практично ні з чим не вступає в реакцію, інформує news.eizvestia.com.

Чжен Хуань, хімік з Китайської академії наук, зумів домогтися розкладання поліетилену при температурі 150 градусів за Цельсієм шляхом додавання органометалічного каталізатора — маленької, комерційно доступної органічної молекули з вмістом іридію.

Каталізатор послаблює зв’язки, відповідальні за міцну структуру поліетилену, прискорюючи його розкладання і перетворюючи на рідкий продукт. «Отримані продукти набагато чистіші, ніж звичайні, отримані в результаті спалення», — пояснив Хуань.

За його словами, отриману рідину можна використовувати в якості палива. Поки процес був продемонстрований на невеликих зразках пластикових пакетів, пляшок і харчових упаковок.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
 ПриватБанк встановив у львівському трамваї термінали для оплати картками
 ПриватБанк безкоштовно покатає івано-франківців у тролейбусі
 ПриватБанк запускає тестовий додаток «Турист України»
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.