РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Стартап Aptonomy розробив автономного дрона-охоронця

Американський стартап Aptonomy розробив технологію для безпілотників, що дозволяє використовувати їх як охоронців. За основу був узятий октокоптер DJI S-1000+, який призначений для зйомки відео і фільмів.

Picture 1 - dron.pngЙого поліпшили за допомогою нового контролера польоту, другого комп’ютера для керування камерами денного і нічного бачення, яскравими світлодіодами та акустичною системою.

Але суть нової технології полягає не в апаратній частині, а в спеціально розроблених штучному інтелекті і навігаційній системі, що дозволяє дрону літати на низькій висоті з високою швидкістю, уникаючи зіткнень з перешкодами, а також в автономному режимі визначати діяльність людей і їхні обличчя.

Користувач може через браузер відправити дрона в певне місце спостерігати за польотом з його камери в режимі реального часу або пізніше в запису. Такий безпілотник можна запрограмувати вилітати на місця, де детектори рухів виявили незвичайну активність. Крім цього, дрон автоматично може відправлятися на зарядну станцію, коли у нього низький заряд акумулятора, а потім знову вилітати на патрулювання.

Більшість безпілотників піднімаються на сотні футів в повітря і виконують термічне або топографічне картування місцевості, але вони не здатні сприймати людські обличчя. З іншого боку, є напівпрофесійні дрони з камерами, які здатні літати досить низько над землею, але вони не мають датчиків рухів і сприйняття оточення, щоб не врізатися в об’єкти. Тому в складних місцях, на зразок атомних електростанцій, вишок стільникового зв’язку або в’язниць, вони не здатні самостійно літати без допомоги людини. У той час як компанія Aptonomy пропонує рішення всіх цих проблем у своїй технології.

Такі дрони здатні записувати підозрілу активність, знімати обличчя зловмисників, а також підтримувати двосторонній зв’язок з порушником через вбудовані динаміки. Одна енергетична компанія вже оформила замовлення на дрони Aptonomy для використання на нафтопереробних заводах.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
 ПриватБанк встановив у львівському трамваї термінали для оплати картками
 ПриватБанк безкоштовно покатає івано-франківців у тролейбусі
 ПриватБанк запускає тестовий додаток «Турист України»
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.