РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Subaru Impreza обладнали подушкою безпеки для пішоходів

Седан та хетчбек Subaru Impreza нового покоління оснастять подушкою безпеки пішохода.

Picture 1 - subaru.pngНа YouTube був опублікований краш-тест наступної Impreza, оснащеної такою подушкою безпеки. Вона розміщується під капотом і при ударі пішохода бампером розкривається по периметру лобового скла.

Вперше подушки безпеки для пішоходів з‘явилися на Volvo V40. Вона контролювалася сімома датчиками і спрацьовувала на швидкості від 20 до 50 км/год.При ударі спрацьовували піропатрони в кутах капота, а потім надувалась подушка, піднімаючи кришку на 10 сантиметрів і майже повністю закриваючи лобове скло і передні стійки. У Volvo відмовилися від Picture 1 - subaru2.pngцього рішення, вирішивши замінити подушки сучасною електронікою, яка допоможе запобігти аварії.Разом з подушкою безпеки для пішохода на Impreza дебютує оновлений пакет систем безпеки EyeSight. Його нова версія здатна розпізнавати об’єкти, розташовані навколо автомобіля, а не тільки перед капотом. Комплекс включить в себе адаптивний круїз-контроль, функції автоматичного гальмування та підтримки рядності руху, адаптивні фари головного світла, а також системи стеження за «мертвими» зонами і допомоги при виїзді з паркування заднім ходом.

Subaru Impreza наступного покоління розсекретили в березні 2016 року. Продажі почнуться у вересні.

Нагадаємо, компанія Subaru на Нью-Йоркському автосалоні показала серійну версію седана Impreza нового покоління.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.