РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
У 2017 році на ринку очікується поява пристроїв LG на базі гнучких дисплеїв

LG уперше показала прототип свого гнучкого дисплея під час виставки CES 2015. 2017 року такі дисплеї почнуть з’являтися у складі готових споживчих пристроїв.

Picture 1 - lgg.pngГнучкі дисплеї LG базуються на технології OLED. Вони не вимагатимуть використання підсвічування і будуть досить тонкими й енергоефективними. При цьому їх можна буде згортати в трубку, не побоюючись негативних наслідків. Це забезпечить певну свободу проектування нових пристроїв.

Разом з тим, такі дисплеї потребуватимуть використання додаткових шарів, що складаються з різних матеріалів: захисного, сенсорного, поляризаційного. Така багатошарова структура обмежує можливості дисплея згинатися і згортатися. Щоб обійти це обмеження, виробники можуть відмовитися від використання деяких шарів, але це, в свою чергу, може породити інші проблеми та обмеження, наприклад, неможливість використання гнучкого дисплея в мобільних пристроях.

Нині гнучкі дисплеї перебувають на ранньому етапі розвитку. Проте аналітична компанія IHS очікує, що ринкова частка таких пристроїв буде збільшуватися. Передбачається, що до 2022 року продаж гнучких дисплеїв складе близько 433,3 млн одиниць.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.