РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Створений стілець здатний полегшити життя офісних працівників

Picture 1 - stilec.pngВсі ті, хто змушений дуже багато і довго сидіти за комп‘ютером, знає, як це важко сидіти на чомусь, що ніяк не регулюється у відповідності з положенням. У зв’язку з цим офісні працівники стали використовувати стоячі столи, фітнес-м‘ячі, але це все одно не так зручно. Даррен Марк, що страждає від свого стільця болями в спині, створив краудфандинговую компанію для стільця об’єднує в собі звичайне офісне крісло і фітнес-м‘яч.Марк стверджує, що динамічне сидіння допомагає йому впоратися з болями в спині, поліпшило його поставу і добре позначилося на здоров’я хребта, поліпшити кровообіг, тонус м‘язів і навіть спалює калорії.

Стілець в цілому виглядає як звичайний офісний, тільки під подушкою сидіння знаходиться рухливий м’яч. Сидіння не звалюється з подушки завдяки чотирьом кріпленням по сторонам, їх можна відрегулювати залежно від бажаної активності. Для розвантаження попереку конструкцію стільця додані два регульованих стояка.

Sprang Chair виготовлений з березової деревини і доступний в чорному, графітовому, червоному і зеленому кольорі. Максимальна вага, який здатний витримати стілець, 136 кілограм, а по зростанню обмеження від 1.45 метрів до 2.04 метрів.

Sprang Chair пропонується інвесторам за заставу в 350 доларів. Знайти проект можна на Kickstarter. Доставка почнеться в листопаді 2016 року.

Додати коментар
Введіть ваше Імя та по батькові: 

Останні коментарі
На даний момент нема кождного коментаря
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.