РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Нові Правила дорожнього руху: що зміниться?

Поряд зі всіма іншими законодавчими змінами, українських автовласників чекають і зміни правила дорожнього руху.Так, вже опублікована робоча версія нових правил. Що ж чекає на водіїв?

Останній день року (в Україні – перший день 2017 року) буде на 1 секунду довше

Фахівці прийняли рішення додати «секунду координації» до часу по всьому світу. Про це заявила Міжнародна служба обертання Землі в спеціальному повідомленні.

Вживані авто за зниженими акцизами: коротко і зрозуміло

Порошенко нарешті підписав закон про вживані авто, але на нього ще чекають зміни. Що відомо вже? Скільки тепер коштуватиме користована машина і що потрібно для її купівлі? Про це далі.

Українські компанії стоять у черзі на «айтішніків»

Керівник експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу «HeadHunter Україна» Катерина Мащенко повідомила про високий попит на кваліфікованих спеціалістів IT-галузі серед українських...

МОЗ заявило про ліквідацію Санепідемслужби

Як повідомив заступник голови МОЗ Роман Ілик, розкриття корупційних схем СЕС є логічним завершенням її діяльності та кар’єри санітарного лікаря як професії. Він також зазначив, що СЕС безпосередньо підпорядковується Кабміну і координується безпосередньо міністром охорони здоров’я України.

Лікуємось вдома: за 5 років кількість лікарень зменшилася втричі

В Україні у 2015 році кількість лікарняних закладів становила 1,8 тис., що на 35,8% менше, ніж у 2010 році.Про це повідомляє Держстат.

МЕРТ хоче скоротити перелік продуктів, ціни на які регулюють місцеві органи

“Проектом постанови передбачається скоротити обсяг адміністративно регульованих цін на продтовари, змістивши акцент такого регулювання з виробництва на сферу оптової та роздрібної торгівлі цими товарами, який буде здійснюватися шляхом встановлення обл- (міськ) адміністраціями граничного рівня торговельних і постачальницько-збутових надбавок”, – йдеться...

1 2 3 4 5 6
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.