РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Застосування фінансових санкцій до роботодавця за несвоєчасну сплату єдиного внеску

Відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Перелік моделей, модифікацій РРО - у новому реєстрі

Державна фіскальна служба України наказом від 28 вересня 2016 р. №813 затвердила новий державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Нагадаємо у ньому наводять перелік моделей, модифікації РРО, дозволених до первинної реєстрації, та РРО, первинну реєстрацію яких заборонено.

Борг перед бюджетом та бюджетне відшкодування: правила взаємозаліку

Податковим кодексом України визначено, що у разі наявності у платника податку податкового боргу з ПДВ бюджетному відшкодуванню підлягає заявлена сума ПДВ, зменшена на суму такого податкового боргу.

Терміни зберігання первинних документів платниками податків

ДПІ у м. Івано-Франківську звертає увагу, що Державна фіскальна служба України  листом від 19.09.2016 №20303/6/99-99-15-02- 02-15 повідомила про терміни зберігання первинних документів.

Правила оподаткування вступних внесків членів кооперативу

Державна фіскальна служба України листом від 08.09.2016 р. N 19390/6/99-99-15-02-02-15 надала роз’яснення щодо оподаткування податком на прибуток вступних внесків членів кооперативу.

З початку року Івано-Франківською ДПІ розглянуто 61 письмове звернення та 34 запити на отримання публічної інформації

З початку року до ДПІ у м. Івано-Франківську надійшло 61 письмове звернення громадян, що на 10 звернень менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Внесок до бюджету від івано-франківського бізнесу складає майже 1,4 млрд. грн.

За словами начальника інспекції Любомира Слободяна, упродовж 9 місяців платниками податків Івано-Франківська сплачено до зведеного бюджету 1354,6 млн. грн.

Для сільгоспвиробників – платників податку на прибуток встановлено річний податковий період

Відповідно до п. 137.4 ст. 137 ПКУ податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ст. 137 ПКУ, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік.

Сума позики: коли оподатковується ПДФО?

До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам...

Бюджетне відшкодування: один період – дві перевірки

Відповідно до п. 50.3 ст. 50 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) якщо платник податків подає уточнюючий розрахунок до податкової декларації, поданої за період...

Змінили назву підприємства чи прізвище – поновіть посилені сертифікати ЕЦП

Підпунктом 6.6.2 п. 6.6 розд. 6 Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД ДФС) визначено, що клієнт зобов’язаний невідкладно звернутися до АЦСК ІДД ДФС за скасуванням посиленого сертифікату, зокрема у разі:

Що є базою оподаткування ПДФО для доходів в іноземній валюті

Відповідно до п. 164.3 ст. 164 розділу IV ПКУ при визначенні бази оподаткування враховуються всі доходи платника податку, отримані ним як у грошовій, так і не грошовій формах.

Щодо застосування ставок акцизного податку при переобладнанні автомобілів.

Законом України від 31 травня 2016 року № 1389-VII „Про зміни до підрозділу 5 розділу ХХ „Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо...

Оподаткування доходу від продажу нерухомого майна.

Відповідно до п.172.1 ст.172 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку...

Реєстр неприбуткових організацій та установ в Електронному кабінеті платника.

Державна фіскальна служба України повідомляє про доопрацювання електронного сервісу Електронний кабінет платника (оновлена версія)...

1 2 3 4 5 6
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.