РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
Польща ускладнить правила працевлаштування українців

Тепер замість заяв роботодавців будуть діяти дозволу, які будуть видавати районні бюро праці.Голова польсько-української господарської палати Яцек Пєхота пояснив, що зараз у країні діють надмірні спрощення процедури працевлаштування українців — заяви...

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ - Івано-Франківськ – Чернівці

ПАТ «Укрзалізниця» призначила додатковий поїзд № 249/250 Київ – Івано-Франківськ – Чернівці. Зі столиці поїзд відправлятиметься по п’ятницях – 2, 9 та 16 вересня, а з Чернівців по неділях – 4, 11 та 18 вересня.

Стартап Aptonomy розробив автономного дрона-охоронця

Американський стартап Aptonomy розробив технологію для безпілотників, що дозволяє використовувати їх як охоронців. За основу був узятий октокоптер DJI S-1000+, який призначений для зйомки відео і фільмів.

На Закарпатті побудують сонячну електростанцію вартістю 3,2 млн євро

На Закарпатті побудують сонячну електростанцію потужністю 3,4 МВт. Про це повідомила прес-служба Укргазбанку, який профінансував більшу частину вартості проекту.

Чому українці не поспішають приганяти дешеві б/у авто

Українці не горять бажанням їхати за дешевими б/у автомобілями до Європи, очікуючи, що транспортні засоби подешевшають всередині країни. За пільговим акцизом у серпні в Україну було ввезено тільки 562 б/у автомобілі.

В Україні молодь не може знайти роботу

В Україні рівень безробіття серед молодих людей у віці до 24 років становить 25%.

Названо найбільш вразливий регіон для кіберзлочинців

Багато організацій в Азії погано захищені від кібератак, демонструє дослідження американської компанії Mandiant.

Більше половини української свинини і ковбас нашпиговано антибіотиками

У відповідальних контролюючих органів для своєчасного і системного моніторингу продуктів на вміст шкідливих речовин не вистачає фінансових можливостей....

Коли українці отримуватимуть європейські зарплати

У найближчі роки українцям не світить мінімальна зарплата європейського рівня в тисячу євро. Про це в ефірі «5 каналу» заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Звідки родом: З якої країни пригнати б/у авто

Наприклад, голландські легковики можуть піднести такий “сюрприз”, як корозія кузова. Це пояснюється наближеністю країни до моря. Крім того, в портових містах Нідерландів дуже багато машин використовують ....

1 ..... 18 19 20 21 22 23
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 НОВИНИ УКРАЇНИ 
 клієнти ПриватБанку отримали понад 40 млн грн
 Незабутня ніч: у серпні українці зможуть помилуватися зорепадом
 Увечері 7 серпня українці зможуть побачити місячне затемнення
 ПриватБанк на Прикарпатті веде набір працівників в Контакт-центр
 ПриватБанк встановив у львівському трамваї термінали для оплати картками
 ПриватБанк безкоштовно покатає івано-франківців у тролейбусі
 ПриватБанк запускає тестовий додаток «Турист України»
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.