РЕЗУЛЬТАТ ПОШУКУ 
 ГОЛОВНІ НОВИНИ 
100-тисячний електронний квиток на трамвай купили у Львові

В Україні вже понад 100 тисяч пасажирів громадського транспорту скористувалися електронними QR-квитками, запровадженими міською владою разом з ПриватБанком.

Людина чи робот: які професії зникнуть в Україні

Близько року тому з‘явився список застарілих професій, які, як очікується, зникнуть вже до 2030 року. Всього в список увійшло 57 професій.
В список зникаючих...

Людські органи друкуватимуть на 3D-принтерах

2017 року в Австралії відкриють Центр із виробництва штучних органів і тканин для людей. Він матиме назву Інститут біофабрікації і буде розташований у медичному кварталі міста Квінсленд.

Українець здобув перемогу на конкурсі робототехніки

Екзоскелет Антона Головаченко допоможе в реабілітації паралізованої людини

Хто такі сіди та піри в торрент?

Файлообмінні мережі, що працюють по протоколу BitTorrent називають піринговими мережами або мережами P2P (peer-to-peer).

Samsung запатентував складаний планшет

Компанія Samsung запатентувала складаний планшет з вбудованою клавіатурою і підставкою...

Вчені винайшли сканер для закритих книг

Вченим вдалося зробити сенсаційний винахід для любителів читати – тепер весь текст книг можна дізнатися навіть не відкриваючи їх.Спеціалісти розробили незвичайний прилад, що дозволяє читати закриті ...

Нова українська куля впорається з будь-якою бронею

Українська компанія «Стілетто Україна» представила нову кулю для стрілкової зброї. Цінність розробки в тому, що вона здатна пробити будь-яку броню.За словами фахівців, українська армія зможе отримати такі набої уже найближчим часом.

У голландської лікарні їжу будуть друкувати на 3D-принтері

Голландська лікарня Isala Hospital заявила про плани почати використовувати 3D-принтери для друку їжі своїм пацієнтам з листопада цього року.

Вантажівку змусять їздити без дозаправки 2000 км

Новітній вантажний автомобіль буде містити воднево-електричний паливний елемент на 800 В. Нова система дасть вантажівці діапазон автономної роботи майже 2000 кілометрів.Звичайно, авто буде забезпечено екологічно чистим джерелом енергії, однак...

Китайські хіміки придумали, як перетворювати поліетилен і інший пластик на рідке паливо

Поліетилен — найпоширеніший пластик на Землі. Щороку на планеті виробляють понад 100 тонн цього інертного матеріалу, який практично ні з чим не вступає в реакцію...

Стартап Aptonomy розробив автономного дрона-охоронця

Американський стартап Aptonomy розробив технологію для безпілотників, що дозволяє використовувати їх як охоронців. За основу був узятий октокоптер DJI S-1000+, який призначений для зйомки відео і фільмів.

Subaru Impreza обладнали подушкою безпеки для пішоходів

Вперше подушки безпеки для пішоходів з‘явилися на Volvo V40. Вона контролювалася сімома датчиками і спрацьовувала на швидкості від 20 до 50 км/год.При ударі спрацьовували піропатрони в кутах капота, а потім надувалась подушка, піднімаючи кришку на 10 сантиметрів і майже повністю...

У 2017 році на ринку очікується поява пристроїв LG на базі гнучких дисплеїв

LG уперше показала прототип свого гнучкого дисплея під час виставки CES 2015. 2017 року такі дисплеї почнуть з’являтися у складі готових споживчих пристроїв.

Створений стілець здатний полегшити життя офісних працівників

Всі ті, хто змушений дуже багато і довго сидіти за комп‘ютером, знає, як це важко сидіти на чомусь, що ніяк не регулюється у відповідності з положенням. У зв’язку з цим офісні працівники стали використовувати стоячі столи, фітнес-м‘ячі, але це все одно не так зручно. Даррен Марк, що страждає...

1 2
 НОВИНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА 
 план заходів в Івано-Франківську 25-27 червня
 МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЕКО-АРТ-ЕФЕКТ”
 План заходів до Дня Конституції України
 Виставка-консультація "Державний усрій і права громадян"
 До 1 липня громадяни повинні отримати повідомлення - рішення про нараховані суми податку на нерухомість
 Податок на нерухомість: у якому випадку фізична особа не може бути притягнута до відповідальності?
 Святослав Вакарчук розповів, що саме сталося зі штанами на концерті у Франківську
© 2009 Рекламно-інформаційна агенція «Рекламний САЛОН». Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю рекламно-інформаційної агенції «Рекламний САЛОН» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на рекламно-інформаційну агенцію «Рекламний САЛОН» як джерело інформації – обов'язкове (Www.Saloninfo.Com.Ua). Відповідальність за недотримання встановлених Законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.